Фото ілюстративне
Вже завтра в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Цьогоріч перший іспит – тестування з хімії, на який у Рівненщині зареєструвалося 400 учасників.

Про це повідомили в управлінні освіти і науки Рівненської ОДА.

Загалом, в області працюватиме 64 пункти тестування для школярів.

Кожному зареєстрованому учаснику надіслано Сертифікат ЗНО-2021. Учням, студентам, які подавали реєстраційні пакети документів у заклади освіти, сертифікати надіслано в заклади освіти. Кожному учаснику необхідно уважно перевірити всі записи – прізвище, ім’я, по батькові, серію та номер документа і дані на інформаційній картці.

За допомогою номера Сертифіката і PIN-кода в ньому, здійснюється доступ до інформаційної сторінки абітурієнта. На ній з 30 квітня цього року розміщені запрошення-перепустки у пункти проведення ЗНО – 2021 року. Їх необхідно роздрукувати самостійно, поштою запрошення надіслане не буде.

Також потрібно підготувати документи, 2 ручки чорного кольору та захисні маски.

Для уникнення скупчень учасників біля входу до пунктів тестування у запрошенні-перепустці зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого учаснику варто прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Перед входом до пункту тестування учасникам вимірюватимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.

Нагадаємо, в умовах пандемії, в Рівненську область надійшла цільова субвенція на придбання засобів захисту, спрямованих на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Зокрема, антисептиків для рук та поверхонь, халатів, щитків, на що виділено 844 тисячі гривень.

Обласним управлінням освіти і науки було проведено необхідні закупівлі та доставлено засоби захисту до кожного з 64 пунктів тестування.

Читайте також: На Рівненщині поліцейські навчали дітей правилам безпечної поведінки на дорозі