Мешканці цього будинку за питною водою доводиться бігати до сусідів. Оскільки ту, яка в колодязі використовує виключно для технічних потреб. Через високий вміст нітратів у воді.
До сільської ради жінка та ще 2 жителів Городка зверталися ще у 2016 році з проханням заборонити зводити септик сусідці, яка мешкає навпроти, тому що відстань між септиком та їхніми колодязями 7, 19 та 35 метрів.
У сільській раді, каже пані Наталія, скаргу розглянули та винесли рішення заборонити будівництво. Але поки рішення ухвалювали септик до того часу вже ввели в експлуатацію.
Натомість сусідка, на яку скаржиться Наталія, своєї провини у забрудненні води не вбачає. Наголошує, має 2 септики, відходи з яких регулярно викачує.
Більше того, обидва септики побудовані згідно з правилами. Тож вода та інші речовини звідти нікуди не просочуються. Щоб це довести демонструє на камеру рівень води у ньому. А тому радить шукати своїй сусідці інші причини забруднення води нітратами. Тим паче, що іншим таке сусідство не заважає.
Тим часом у сільській раді вже організували комісію у складі представників виконкому, благоустрою, земельної комісії та Держпродспоживслужби ,аби взяти воду на аналіз і встановити причину забруднення води в колодязі пані Наталії.
Втім, розташування колодязів та септиків у Городку, додають у сільській раді, рідко відповідає встановленим вимогам. Тому цей конфлікт радять вирішити або мирно, або у судовому порядку.
До слова, результати аналізів будуть відомі приблизно за тиждень. І вже, знаючи причину забруднення води, сільська рада буде вирішувати, як залагодити конфлікт, який трапився між 2 жінками.
Читайте також: "Ми не спимо, не їмо, щоб в туалет не ходити", - мешканці Рівного про забиті каналізації на Фруктовій (ВІДЕО)