Джерело: ГУ ДСНС у Рівненській області
Рятувальникам Рівненщини, що задіяні до відновлювальних робіт у Донецькій області школярі з Верхньоторецького спекли та презентували смачний торт. Зробили це школярі на знак вдячності через ініціативу рівненських бійців висадити поблизу місцевої школи 20 кущів троянд.

Учні охоче допомагали рятувальникам, з якими, до речі, вони дуже полюбляють спілкуватися та дізнаватися багато цікавого та корисного.

Нагадаємо, що на Донеччині тривають відновлювальні роботи будинків, що були пошкоджені в результаті бойових дій. До цих робіт залучені рятувальники з Донеччини, Миколаївщини, Рівненщини, Харківщини, Львівщини, Херсонщини та Черкащини.

Зокрема рівняни виконують службові завдання в с. Верхньоторецьке. Селище розташовано лише у декількох кілометрах від лінії розмежування – чи не щодня чутно вибухи та постріли. Десятки будинків – без дахів та скління. До деяких з них вже не повернуться власники. Ситуація дуже складна та напружена.

Проте, рятувальники Рівненщини були приємно вражені тим, наскільки тепло їх зустріли місцеві мешканці та представники органів влади. Жителі вдячні надзвичайникам, що вони знайшли у собі мужність виїхати у прифронтове селище, в яке мало хто хоче приїжджати.

Рятувальники швидко знайшли спільну мову з місцевими та навіть дізналися цікаву історію населеного пункту. Дуже вразила рятувальників давня традиція – висаджувати троянди біля школи. Однак, через досить складну ситуацію, що наразі склалася, дана традиція майже зникла. Тому рятувальники Рівненщини вирішили допомогти школярам відродити таку цікаву традицію. Під час перерви між роботами, рятувальники за власною ініціативою висадили біля місцевої школи 20 кущів троянд.

Читайте також: У чотирьох містах Рівненщини будують спортивні об’єкти - басейни і спорткомплекси