Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Цього року в рамках програми «Велике будівництво» в області зводять чотири спортивні об’єкти - у Рівному, Дубно, Костополі та Здолбунові.

Про це повідомив під час онлайн-брифінгу перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Так, у рамках проєкту в Здолбунові цьогоріч відновили будівництво нового спортзалу дитячо-юнацької спортивної школи. Заклад розрахований на 132 глядацьких місця. Будівельна готовність об’єкту становить 38%.

Наполовину збудований фізкультурно-оздоровчий басейн у Костополі. Після завершення у закладі зможуть займатися 40 відвідувачів за зміну.

84% готовності має басейн у Дубному. Заклад зможе приймати 24 людини під час одного заняття.

Будівельна готовність спорткомплексу на Макарова у Рівному складає 41%.

Спортивна арена розрахована на 3 000 глядачів та матиме змогу швидко трансформуватися в глядацький або концертний зали. Тому у майбутньому тут планують проводити не лише спортивні змагання, а й культурні та мистецькі заходи.

«Будівництво нових спортивних комплексів дасть змогу проводити навчально-тренувальний процес на місці. Ми зможемо більш якісно та маштабно організовувати всеукраїнські та міжнародні змагання. А серед населення області зростатиме увага до спортивних занять та фізичної культури», - зазначив Сергій Подолін.

Нагадаємо, що у 2020 році в рамках програми «Велике будівництво» було збудовано 4 спортивні об’єкти в містах Сарни, Дубровиця, Костопіль та селі Бродниця Вараського району.

Читайте також: На Рівненщині державне майно ЦНАПів передадуть територіальним громадам