Згідно з детальним планом території, який у 2018 році затвердили члени архітектурно-містобудівної ради, на місці речового ринку на вулиці Замкова з'явитися 16-поверховий культурно-просвітницький центр князів Острозьких, п'ять житлових будинків з комерційними площами та пішохідна зона. Відтак, торгові точки будуть ліквідовані, проте не одразу, а поступово.

Будівництво здійснюється поетапно. Минулого року почали розбирати кіоски зі сторони стадіону "Авангард". Люди, які торгували на тих місцях, переводили на іншу зону, де є вільні точки для торгівлі.

Відповідно до графіку забудови у червні 2021 року підприємці повинні залишити свої місця (до 14 ряду). Поетапна ліквідація торгових місць буде здійснюватись до 2023 року. Таким чином, підприємці працюватимуть на своїх місцях до тих пір, коли до них дійде черга. Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

Мер Рівного обумовив із забудовником, що останній запропонує підприємцям орендувати комерційну нерухомість, або ж викупити її. Таким чином, люди зможуть продовжити свою діяльність в приміщенні нового торгового центру, який буде зведений на місці ринку.

"Ми знайшли спільну мову із ініціативною групою, забудовником та адміністрацією ринку. Домовилися, що до 2023 року забудовник буде здійснювати свої роботи поетапно. У разі виникнення непередбачуваних обставин - обов'язково ініціює зустріч з адміністрацією та підприємцями ринку і повідомить про це", - наголосив Олександр Третяк.

Окрім того, торговцям з ринку на вулиці Замкова, один з підприємців запропонував альтернативу - площу поблизу супермаркету "Новус" на вулиці Гагаріна, де облаштує для них кіоски.

Читайте також: У Рівному жінка поскаржилася на ресторан, в якому курили кальян