Фото ілюстративне
У 2020 році бюджетом міста отримано понад 2 265 129,8 тис. грн. доходів, з яких 2150 918,1 тис. грн. надійшли до загального фонду та 114 211,7 тис. грн. - до спеціального фонду.

У звітному році планові показники по власних доходах загального фонду виконано на 97,7 %.

Про це на Facebook-сторінці повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

"Такий стан виконання доходної частини бюджету зумовлений запровадженням Кабінетом Міністрів України та владою міста обмежувальних заходів, пов’язаних з пандемією COVID-19. Верховною Радою України були ухвалені зміни до Податкового кодексу України, якими надавалися додаткові пільги платникам по сплаті місцевих податків і зборів (плата за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки)", - йдеться у дописі.

Крім того, Рівненською міською радою були ухвалені рішення про звільнення платників єдиного податку першої і другої групи від сплати єдиного податку за червень.

Також на термін до закінчення карантину надано пільгу по сплаті орендної плати за користування майном, що є власністю територіальної громади міста, та платі за тимчасове користування місцями під рекламу (з 1 квітня по 31 липня 2020 року).

Зокрема, порівняно з відповідним періодом минулого року власні доходи загального фонду бюджету зросли на 7,4%.

Читайте також: У Рівному встановлять височезний прапор за 3 мільйони гривень