Під стінами відділення обласної дитячої лікарні, де перебувають онкохворі дітки, відбулось театралізоване дійство за участі акторів на ходулях та волонтерів. Останні також прийшли з подарунками, аби підтримати діток, які щодня борються з цим недитячим недугом. Організатори кажуть, найголовніше відволікти дітей від тривожних думок та показати що вони зі своєю проблемою не наодинці.

Учасники рівненського театру Гелетей під стінами відділення обласної лікарні, де лікуються дітки з онкологією, влаштували справжній фурор. Діти не відводили погляду від театрального дійства та спостерігали за розвитком сюжету постанови. Актори кажуть, з радістю долучились до такої ініціативи волонтерів, адже розуміють, як важливо насамперед морально підтримувати цих діток, які опинились в такій тяжкій життєвій ситуації.

Актори показали три різних постанови, зокрема останній за своїм сюжетом демонструє боротьбу людини з шкідливим впливом соціальних мереж. З села Плоска, колишнього Дубенського району, приїхали підтримати хворих діток і Марійка Колесник разом з мамою. Кажуть, цим діткам увага зараз потрібна, як нікому.

Силою характеру цієї дівчинки вражені усі. Стикнувшись з онкологією та тим способом як її лікують, дівчинка зараз згадує це усе, як страшний сон. Каже, треба вірити і ніколи не опускати рук. Після вистави прийшов час дарувати подарунки. Організаторка акції, а також засновниця благодійного фонду каже, дарують те, що насамперед відволікає від хвороби та дарує позитивні емоції.

Благодійниця каже, саме емоції допомагають боротися. Завдяки тандему благодійного фонду з акторами театру вдалось не тільки подарувати настрій, а й різного роду подарунки, серед яких є книжки та багато інших корисних сюрпризів.

Благодійний фонд є всеукраїнським, тобто проводяться акції і у інших містах. Підтримати ініціативу волонтерів можна фінансово, за номером рахунку: 

(UA 413034400000026006055536981) Отримувач: БО БФ "З Богом у Серці".

До слова, у відділенні перебувають дітки віком від 3 до 15 років. Та кожен день намагаються знайти в собі сили аби протистояти цій страшній хворобі.

Читайте також: На Рівненщині через кота загинуло немовля