Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
40-річний ювілей відсвяткував Рівненський молодіжний народний театр

40-річний ювілей відсвяткував Рівненський молодіжний народний театр

Сорокаріччя відзначив Рівненський молодіжний народний театр. На своєму ювілеї актори продемонстрували глядачам святкову виставу. Для перегляду запросили друзів, колег, а також наших журналістів.

Молодіжний театр започаткований у Рівному на базі колишнього педагогічного інституту. Саме його випускники сформували основу народного театру. Жоден з акторів не має професійної освіти, розповідає режисер театру Атталія Гаврюшенко. Та це не заважає їм реалізовувати себе на сцені і завойовувати призові місця.

На честь свого сорокаріччя актори молодіжного театру приготували глядачам виставу з поєднанням різних сюжетів. До її початку всі задіяні особи помітно хвилювались та повторювали слова. Але коли завіса відкрилася, жоден з глядачів не помітив збентеження.

Акторка Олена Гордійчук є однією зі старожилів молодіжного театру. Каже, за 31 рік їй довелося зіграти всі провідні ролі. Тому жінка вважає себе справжньою зіркою. Молодіжний театр працює у стінах міського палацу культури "Текстильник". Саме тут всі бажаючі можуть побачити вистави цього колективу.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: