Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Під час робочої поїздки на Млинівщину заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко ознайомився із ходом ремонтних робіт на автошляху М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече. В рамках Національної програми «Велике будівництво» відновлюють 5-ти кілометрову ділянку дороги.

Як зазначив голова Млинівської райдержадміністрації Борис Курицький, підрядник обіцяє виконати до 90% об'єму робіт до закінчення 2020 року.

Крім того, на Ужинецькому перехресті автотраси Дубно-Луцьк заплановано облаштування кругового руху автотранспорту. Тут постійно фіксують велику кількість дорожньо-транспортних пригод, таким чином «кільце» знизить інтенсивність руху, зробить ділянку дороги безпечнішою. Підготовчі роботи вже розпочато.

Ігор Тимошенко нагадав, що на Рівненщині цьогоріч запланували відновити майже 190 кілометрів державних і місцевих доріг. Зокрема, буде відремонтована рекордна кількість державних автошляхів – 116,8 км, а в рамках програми «Велике будівництво» відновлять 73,5 км місцевих доріг.

«Поряд із виконанням робіт «Великого будівництва» на 2020 рік ми вже працюємо над визначенням об’єктів на наступний – 2021 рік», - повідомив Ігор Тимошенко. – Рівненська ОДА вже готує пропозиції з переліком програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть фінансуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році».

Нагадаємо, у планах на 2021 рік визначено основні напрямки, які будуть реалізуватися в рамках Програми, – це розвиток мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів і територій та «туристичні магніти» України.

Читайте також: У Володимирці учні ходять до школи у військовій формі, а живуть в казармі