Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» запускає конкурс «Золотий фліпчарт», який допоможе визначити найкращих у сфері громадської діяльності.

У конкурсі можуть взяти участь представники громадського сектору з шести областей заходу України – Рівне нської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Ознайомитися з вимогами конкурсу та подати свою заявку можна за цим посиланням. Обрання переможців відбудеться шляхом голосування на сайті проєкту та оцінці експертної комісії конкурсу.

Конкурс проводиться у шести номінаціях:

  1. Проєкт року – проєкт, який реалізований громадською організацією чи активістом для своєї громади.
  2. Активіст та Активістка року – лідери, які найбільше долучились до розвитку своєї громади.
  3. Ідея року, яку не вдалось реалізувати – цікава ідея, яка так і залишилась ідеєю і, можливо, колись настане час для її реалізації.
  4. Fuck up” (невдача року) – невдача, яка трапилась при реалізації чи підготовці проєкту.
  5. Громадська організація року – організація, яка, можливо й не робила величезних знакових проєктів, але своєю щоденною роботою змінює громаду на краще.

У залежності від номінації подаватися на конкурс можуть члени громадських організацій, представники ініціативних груп та громадські активісти.

Як податись на конкурс?

  • Уважно перечитати на сайті усі номінації та обрати ту, яка найбільше вам підходить.
  • Перейти на відповідну номінацію та зареєструватися. Після цього ви матимете можливість заповнити заявку для участі в конкурсі. Частина відповідей на запитання буде доступна для загального ознайомлення, частина – лише для експертного оцінювання. У спеціальній формі будуть зазначенні питання, на які знизу необхідно дати відповіді.
  • Уважно заповнити та перечитати усі пункти, які потребують заповнення. Після надсилання ви не зможете вносити корективи.
  • Пройти технічний відбір.
  • Після оприлюднення усіх номінантів та початку голосування агітувати за свою номінацію.

Прийом конкурсних триватиме до 27 жовтня 2020 року включно. Технічний відбір заявок на предмет відповідності конкурсу – з 28.10 до 31.10.2020 року.

Онлайн голосування та оцінювання експертами заявок проходитиме з 01.11 до 17.11.2020 року. Офіційне нагородження переможців відбудеться 27 листопада 2020 року у м. Тернопіль.

Читайте також: Де громадам Рівне нщини шукати додаткові гроші