Джерело: Національна поліція Рівненської області
Скарбничка нагород кінологічного центру поліції області поповнилася новими відзнаками. За результатами чемпіонату Нацполіції України з багатоборства кінологів, що тривав цього тижні у Житомирі, серед 25 команд рівненська — посіла почесне третє місце.

Рівне нщину представляв молодший інспектор-кінолог сержант поліції Сергій Кучер разом із службовою вівчаркою Нагайною. Вони вибороли першість і здобули «золото», набравши максимальну кількість балів, під вас виконання вправ із захисту від умовного противника та за успішне подолання смуги перешкод.

Нагайні всього лиш два роки. Сергій Кучер каже, що собака із самого початку зарекомендувала себе здібною ученицею, хоча за характером — холерик. Це вже її не перша участь у змаганнях. Свою першу перемогу вівчарка здобула, коли ще їй не виповнилося й року.

«Конкуренти на змаганнях була досить таки потужні, — розповідає кінолог. — Адже чимало учасників змагань мали чималий досвід як практичний, на службі, так і в подібних чемпіонатах. Однак я задоволений, що ми гідно представили поліцію області та наш кінологічний центр зокрема».

Як додав начальник кінологічного центру ГУНП в Рівне нській області Вадим Гурін, за усіма нагородами — щоденні навчання і тренування, кропітка праця кінологів. Утім, аби досягнути результатів зі своїми вихованцями на службі, необхідно, передусім — любити те, чим займаєшся, мати терпіння, розуміння у спілкуванні із чотирилапими вихованцями.

Читайте також: Вівчарки, хаски, добермани: до Рівного з`їхались чотирилапі з усієї країни