Джерело: Рівненська ОДА
На Рівненщині в Млинівському районі понад півтори сотні учасників бойових дій на сході України та сімей загиблих реалізували своє право на отримання земельних ділянок для будівництва власного житла.

Першими таку можливість отримали пільгові категорії: 6 родин загиблих і 18 поранених воїнів. Рішення надати їм земельні наділи уже прийнято. Наразі триває жеребкування, під час якого номери своїх ділянок дізнаються інші учасники бойових дій. Наступний їхній крок – написання заяв та отримання дозволів на виготовлення проєкту землеустрою.

Про це повідомляє пресслужба Рівне нської обласної державної адміністрації.

Через карантинні заходи на кожну зустріч запрошують по 25 осіб із черги, яка існує з 2014-го. Відповідно до положення, землю тут може отримати не кожен учасник бойових дій, а тільки той, хто зареєстрований та проживає в Млинівському районі. Цю ініціативу винесли на розгляд депутатів селищної ради місцеві спілки АТО після громадських слухань, опитувань та тривалих обговорень.

Як зазначив голова Млинівської селищної ради Дмитро Левицький, для реалізації права учасників бойових дій на землю розроблено та затверджено генеральний план селища з розміткою масиву під земельні ділянки.

"У нашому районі учасників більше двох сотень. Нині ми значно скоротили чергу та знизили рівень соціальної напруги серед діючих і колишніх військових. Будемо робити це і надалі", ? запевнив Дмитро Левицький. 

Читайте також: Рівне нський Майдан Незалежності хочуть встелити бруківкою