фото ілюстративне
Про довгі пухнасті вії з дитинства мріють багато дівчат. Але перш ніж зважитися на нарощені вії, давайте дізнаємося докладніше про плюси, мінуси та можливі нюанси процедури, які варто врахувати.

Чим нарощені вії відрізняються від накладних

Деякі дівчата плутають нарощені вії з накладними. Але ж між ними величезна різниця. Нарощені вії приклеюються поштучно на ваші вії і тримаються протягом 4-5 тижнів. Зробити їх можна тільки у майстра в салоні. Накладні вії ви можете наклеїти собі самі на лінію росту вій, але триматися вони будуть тільки один день, та й виглядають неприродно.

Переваги нарощених вій 

Виразний погляд. Головний плюс нарощених вій очевидний - ви отримаєте довгі густі вії, які зроблять очі ще яскравіше і виразніше.

Економія часу. Не потрібно витрачати час на макіяж очей - ви будете виглядати ефектно в будь-який час доби! Більш того, багато дівчат після цієї процедури практично повністю відмовляються від декоративної косметики, так як одного яскравого акценту виявляється досить. Ефект зберігається майже цілий місяць. Правда, тут все залежить від особливостей вашого організму. Так як штучні вії приклеюються до ваших власних, вони будуть випадати з такою ж швидкістю, що і натуральні (це природний процес).

Недоліки нарощених вій

Процедура триває 2-3 години. Комусь може бути важко пролежати стільки часу з закритими очима. Щоб вії виглядали красиво і акуратно, потрібно регулярно робити корекцію. Інакше вії почнуть нагадувати гребінець, у який випало кілька зубчиків.

Нарощені вії, а вірніше клей, за допомогою якого вони кріпляться, не люблять високих температур. Так що від лазні і сауни доведеться відмовитися. З нарощеними віями не можна спати, уткнувшись в подушку, та й під час вмивання слід дотримуватися обережності.

Перші 12 годин після процедури, поки клей повністю не висохне, можна плакати, потіти, вмиватися і плавати. У рідкісних випадках нарощені вії провокують роздратування, почервоніння, свербіж і припухлість очей. В цьому випадку вам потрібно якомога швидше зняти вії і звернутися до лікаря-офтальмолога.

А ще краще - проконсультуватися з лікарем перед процедурою, особливо, якщо у вас є схильність до сльозоточивості і почервоніння очей або ви помічали алергічну реакцію на декоративну косметику. Після нарощених вій ваші свої власні вії здаються маленькими і рідкісними. Саме тому багато дівчат «підсаджуються» на процедуру і вже не можуть жити без нарощених вій.