Сучасний світ - це не лише численні виклики, а й величезна кількість можливостей для кожного. Особливо для представників бізнесу. Працювати у своїй країні комфортно, але напевне кожен мріє про міжнародну впізнаваність бренду. Як це зробити, навчають й у Рівному, а саме поширюють європейський досвід та знання. Де підприємцям шукати підтримки ЄС?

Виробники Рівненщини відкриті до співпраці та роботи на закордонних ринках. Лише за перший квартал цього року в області зафіксували співпрацю місцевих товаровиробників із девяноста країнами світу. При чому більшість із них - 80 відсотків - це країни Євросоюзу.

Допомогти місцевим бізнесменам подолати складнощі й вийти на нові ринки сприяє програма EU4Business. Вона фінансується Європейським Союзом та спрямована на малий та середній бізнес. Лише на Рівненщині програма об'єднала понад 500 унікальних компаній.

Пані Оксана одна з тих, хто користується можливістю навчатися у європейських експертів. Її підприємство займається пошиттям одягу. Працюють вже не один рік і встигли завоювати прихильність покупців. Та на цьому не зупиняються.

Якщо хочеш розвиватися й рости, роби це. Переконані рівненські підприємці. Адже нині для цього є чимало можливостей та програм, які допомагають адаптуватися на сучасному світовому ринку.

Читайте також: Освіта та ЄС: що можуть знайти для себе рівненчани?