Віктору Боричевському 8 років. Хлопчик із Зарічного. Нещодавно йому діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Та попри хворобу, розповідає мама Віктора, він старанно вчиться і закінчив третій клас "на відмінно". Нині він потребує допомоги. Історію хлопчика на своїй сторінці у ФБ опублікувала Мар`яна Рева.

"3 слова, які змінили звичний ритм життя сім'ї Боричевських з Зарічного. Важко захворів восьмирічний синочок Віктор. У розмові з мамою ми дізналися, що хлопчик мріє стати програмістом щоб писати різноманітні програми та ігри. Вітя дуже наполегливий та цілеспрямований хлопчик.

Адже навіть погано себе почуваючи, він зміг успішно завершити 3 клас. Мама Віктора розповіла нам:

"Вітя закінчив 3 клас Зарічненського НВК на відмінно і має до отримання похвальний лист за успіхи. Останній місяць навчання для нього був надзвичайно тяжкий і болісний фізично, але він до кінця вчився і на відмінно писав контрольні роботи".

Також мама розповіла що хлопчик має не лише цілі і мрії, а й хоббі. Весь вільний час Вітя читає книги та грає футбол.

Та на шляху до здійснення його мрій зараз став діагноз - "гострий лімфобластний лейкоз" та лікарняні стіни.
Але ми віримо, що наполегливість допоможе пройти це випробування.

Сім'я хлопчика вже витратила більше 15 тисяч гривень на обстеження та лікування в районній та обласній дитячій лікарні ще до того як було встановлено онкологічний діагноз. Мама Ганна має інвалідність через трагедію на ЧАЕС, тато Сергій тимчасово безробітний. В родині виховують 3 дітей - дві дівчинки та хлопчика Віктора.

Благодійний Фонд "Скарбниця Надії" взяв на себе оплату обстежень хлопчика перед початком хіміотерапії, це близько 7 тисяч гривень. Також нам потрібно мати запас для термінових прохань по лікам та обстеженням.
Просимо всіх долучитися та підтримати сім'ю у боротьбі за одужання Віктора.
#Мрію_знову_бути_вдома!

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.

https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i46559907629

КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу - добровільна пожертва для Боричевського Віктора
(корпоративна карта Благодійний Фонд "Скарбниця Надії", але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну

КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу - добровільна пожертва для Боричевського Віктора