На Рівненщині частково відновлюють пасажирські перевезення. У шість районів повертаються маршрутки. На засіданні обласної комісії ТЕБ і НС дали дозвіл на рух громадського транспорту там де захворюваність на COVID найменша. Мова йде про Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Зарічненський, Корецький та Млинівський. У них дозволили лише внутрішньорайонні перевезення. Відновили рух і деякі міжобласні. Детальніше, дивіться далі у сюжеті.

 Рівненський автовокзал. Тут вже не так порожньо як раніше. На рейс чекає маршрутка Рівне - Луцьк. Міжобласні перевезення стартували з 1 червня.

У салон дозволено брати пасажирів на половину сидячих місць. Тобто з 30, лише 15. Водій каже, більше 5 людей ще не перевозив. Бо пасажири необізнані про те, що дані маршрутки відновили рух.

Водій каже, дотримуються усіх карантинних норм. Пасажири повинні бути у масках, в автобусі є дезинфікуючі засоби.

Додає, на рейси вийшли ще не всі маршрутки. Не їздять ті, які курсували між кількома обласними центрами. Пасажири радіють хоча б таким змінам. Кажуть, проблема з доїздом найскладніша у час карантину.

Маршрутки повернуться і у 6 районів Рівненщини. На засіданні обласної комісії ТЕБ і НС дали дозвіл на рух громадського транспорту там де захворюваність на COVID найменша. Там відновили внутрішньорайонні перевезення.

У даних районах дозволено перевозити пасажирів на сидячих місцях з дотриманням карантинних норм. Вартість проїзду не зросла, запевняють чиновники. З даних районів в обласний центр, маршрутки не їздитимуть. Лише з районних центрів до сіл.

Незабаром чиновники планують послабити перевезення на Гощанщині та Володимиреччині без заїзду у місто Вараш. Ситуація у інших районах буде залежати від захворюваності на коронавірус.