фото ілюстративне
Відкриття дитячих таборів можливе на останньому етапі виходу з карантину, щоб ризик коронавірусної інфекції був максимально низький.

МОЗ заздалегідь надасть рекомендації щодо умов відкриття та діяльності цих дитячих закладів.

Нагадаємо, з 22 травня Україна перейшла до адаптивної моделі карантину. Тепер рішення про пом’якшення/посилення карантину ухвалюють обласні комісії ТЕБ і НС за умови дотримання 3-х показників:

  • нових випадків Covid-19 має бути не більше 12 на 100 тисяч населення;
  • наповненість ліжкомісць в медзакладів для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 має бути не більше 50%;
  • кількість тестувань щодоби має становити не менше 12 на 100 тис. населення.Наразі на Рівненщині не зафіксовано зменшення випадків захворювання, тому область не може перейти до наступного етапу послаблення карантину.

Загалом в Україні розроблений дуже чіткий механізм виходу з карантину, з конкретними показниками щодо пом’якшень карантину.

З 22 травня розпочався другий етап: відновлюється робота громадського, приміського та внутрішньообласного транспорту, також дозволяється проведення релігійних закладів, але за умови – 1 людина на 10 м2. Окрім того, відновлюється робота готелів, але без функціонування ресторанів.

З 25 травня Уряд дозволив відновити роботу метрополітенів, але за умови використання масок та респіраторів, також дитячих садків.

З 1 червня планується відновити роботу роботу фітнес-центрів, міжобласні перевезення, а з 10 червня – буде дозволена робота кафе та ресторанів.

Читайте також: На Рівненщині громада власними силами облаштувала дитячий простір