Багато дівчат ретельно вибирають пудру. Це зрозуміло, тому що користуватися нею потрібно буде не один раз в день. Найскладніше доводиться власницям сухого типу шкіри. Як відомо, суха шкіра страждає від нестачі вологи. Тому на ній часто з'являються лущення. Також на сухій шкірі швидше з'являються зморшки. Іноді до вечора така шкіра нагадує пергамент, особливо це проявляється з роками. Тому слід враховувати деякі особливості сухого типу шкіри і вибирати такі види пудри.

Мінеральна пудра

Головна перевага мінеральної пудри в тому, що вона не забирає вологу з шкіри, а навпаки, віддає її. Це для сухої шкіри незамінне. Адже вона зневоднена і страждає від цього. Крім головної переваги, мінеральна пудра хороша тим, що не забиває зморшки і не підкреслює їх, тому що володіє надлегкою текстурою. Варто відзначити, що деякі види пудри забиваються в дрібні зморшки, яких дуже багато на сухій шкірі, і підкреслюють кожну зморшку. У деяких видах мінеральної пудри відомих фірм міститься перемелені перли. Вона має здатність надавати шкірі природне сяйво, створюючи відчуття натуральності. Тому мінеральна пудра - це сама ідеальна пудра для сухого типу шкіри.

Зволожуюча розсипчаста пудра

Якщо жінка зупинила свій вибір на розсипчастій пудрі, то вона повинна бути з зволожуючим ефектом. Тоді суха шкіра не стягуватиметься, і жінка не буде відчуватися тимчасовий дискомфорт. Візажисти радять вибирати розсипчасту пудру з ультрамілким помелом. Тоді можна бути впевненою в тому, що частинки пудри не заб'ються в дрібні зморшки і не зіграють з сухою шкірою злий жарт, показавши її недоліки.

Гібрид пудри і тонального крему

Зручність засобу в тому, що він одночасно зволожує, а значить, шкіра не буде пересушена. Також засіб допоможе приховати всі дефекти і недоліки шкіри. Ще одним плюсом є те, що гібрид крему і пудри допоможе заощадити час. Адже жінці не доведеться наносити два засоби окремо.

Пудра, в складі якої є амінокислоти і масла

Масла просто незамінні для сухої шкіри. Вони пом'якшать шкіру, запобігаючи лущенню. Амінокислоти посприяють виробленню колагену, який має здатність утримувати навколо себе вологу.