Підкреслити свою індивідуальність і привабливість можна за допомогою одягу певного кольору. Що стосується блондинок, то їм потрібно носити речі такого кольору, щоб у вигідному світлі показати красу волосся і шкіри. Всі блондинки діляться на «холодних» і «теплих». Відповідно до цього підбираються певні кольори. Однак існують відтінки, які підходять практично всім дівчатам зі світлим кольором волосся.

Пастельні тони 

Всім блондинкам йдуть приглушені пастельні тони. Наприклад, це колір приглушеної троянди, бежеві тони і кремові. На їх фоні колір волосся заграє яскравіше. Дівчина буде виглядати молодше і привабливіше.

Колір неба

Ніжно-блакитні і насичено блакитні відтінки надають явний омолоджуючий ефект. Бажано носити речі такого кольору ближче до лиця. Це можуть бути блузи, сорочки, топи, майки, піджаки. Вони підкреслять блакить очей. Що стосується кольору волосся, то особливо добре виглядають речі з блакитного кольору на білявок з платиновим відтінком волосся.

Бірюзовий колір

Бірюза має властивість «підсвітити» шкіру і показати її натуральний відтінок. Крім того, зелено-блакитний колір підкреслює колір очей. Це можуть зробити навіть аксесуари бірюзового відтінку, наприклад, сережки або шарфик. Для верхнього одягу краще вибрати темні тони, для сорочок, блузок і суконь - світлі.

Червоний з чорним

Блондинка, одягнена в червоно-чорній гамі, стає схожа на фатальну жінку. Стилісти радять в комплекті передбачити поєднання червоного верху і чорного низу. І один, і другий відтінки повинні бути глибокими і насиченими.

Рожевий колір

Прийнято вважати, що рожевий колір - це колір віх блондинок. Це дійсно так. Однак слід враховувати деякі особливості одягу рожевого кольору:

  • Не можна носити рожевий колір як у ляльки Барбі. Це виглядає по-дитячому, для дорослої жінки такий відтінок просто недоречний.
  • Не варто носити відразу кілька речей рожевого кольору. Якщо рожева річ, то вона повинна бути тільки одна.
  • Кращим поєднанням для рожевого кольору є речі чорного, сірого та інших нейтральних тонів. Так вдасться «заспокоїти» рожевий відтінок, приглушити його.
  • В одязі таких відтінків дівчата зі світлим волоссям будуть виділятися з натовпу і привернуть увагу оточуючих.