5 травня о 02:00 рятувальники отримали повідомлення про пожежу у приватному господарстві села Бармаки Рівненського району.

За вказаною адресою було направлено два чергових пожежно-рятувальних відділення та оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС. Також на місце пожежі виїхали бійці місцевої пожежної команди села Б.Криниця.

Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що горить покриття та перекриття цегляного житлового будинку. На гасіння бійці ДСНС подали з різних сторін водяні стволи.

Зі слів сусідів вогнеборці дізналися, що у будинку перебуває власниця. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору розпочали пошуки жінки у задимленому приміщення. Але зважаючи на те, що в середині будинку в кожній кімнаті були гори сміття та різного мотлоху це не лише ускладнювало пошуки бійцям ДСНС, а й заважало нормально пересуватися.

Власницю 1955 року народження було знайдено мертвою під горою сміття. Шансів вижити не було жодних. З палаючого будинку рятувальники винесли три газових балони чим запобігли можливому вибуху з подальшим руйнуванням.

Варто відмітити, що значно ускладнювало ліквідацію пожежі дуже велике пожежне навантаження. В середині будинку і на подвірї було багато горючих матеріалів (різноманітного побутового сміття).

Вогнем знищено покриття та перекриття веранди, приміщення кухні житлового будинку розміром 11х8 метрів.
До гасіння було залучено три одиниці пожежної техніки та 16 вогнеборців.

Причина та збитки від пожежі встановлюються.

Читайте також: У Зірному з горища зняли тіло чоловіка