СБУ блокувала фінансування терористичних організацій «Л/ДНР» через реалізацію спиртової продукції.

Правоохоронці встановили, що група зловмисників організувала підпільне виробництво алкоголю на виробничих потужностях у Київській та Рівненській областях. Виготовлену продукцію організатори реалізовували по всій території України, у тому числі на тимчасово окупованих територіях.

Отриманий прибуток зловмисники спрямовували на фінансування терористичних організацій «Л/ДНР».

Виробництво відбувалось підпільно у промислових масштабах без наявності відповідних ліцензій та сплати податків до державного бюджету.

Задокументовано, що частина співзасновників і фактичні беніфіціари перебувають в міжнародному розшуку, в тому числі за злочини, вчинені у період Революції Гідності. Вони переховуються від українського правосуддя на тимчасово окупованих територіях Донбасу та у РФ.

На разі проводяться обшуки за місцем розташування підпільних підприємств. Уже виявлено понад 100 тонн спиртової продукції.

Досудове розслідування кримінального провадження розпочатого за ч. 3 ст. 258-5 Кримінального кодексу України триває. Встановлюється все коло осіб, причетних до протиправної діяльності, повідомляє пресслужба СБУ.

Читайте також: На Млинівщині виявили 79 ящиків горілки сумнівного походження