фото ілюстративне
Прокуратурою Рівненської області голові однієї із сільських рад Рокитнівського району повідомлено про підозру у вчиненні службової недбалості, що спричинило істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам.

За даними слідства, приблизно у червні-липні 2018 року вказаний посадовець, діючи з порушенням норм земельного законодавства, посвідчив особистим підписом, як сільський голова, рішення сільської ради про затвердження проекту землеустрою щодо передачі особі у власність земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,23 га, нормативно-грошова оцінка якої становить понад 100 тис. грн. При цьому, останній не перевірив чи дане питання розглядалося на сесії сільської ради та посвідчив відповідне рішення ради, яке в дійсності депутатами не приймалося.

На підставі зазначеного рішення сесії сільської ради відповідну земельну ділянку передано у власність особі, чим завдано істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Читайте також: Рівне нщина під загрозою втрати врожаю?

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.