Сьогодні іменини святкують Полікарп, Григорій, Анастас, Юхим, Тит, Сава, Микита, Федора

ГРИГОРІЙ 

Ім'я походить від давньогрецького слова, що означає "не сплячий".

Хлопчик Григорій намагається бути гарною дитиною. Але непосидючий характер постійно заважає йому бути спокійним. Відправившись гуляти, Григорій обов'язково повернеться зі збитими коліньми, забрудненим одягом. Особливо любить запускати човники в калюжах. З дівчатками не б'ється, але якщо вони починають дражнити його, то може їх і поколобродити.

З віком Григорій не втрачає підвищеної щиросердечної чутливості, легко уразливий. Намагається завжди бути приємним у будь-якім товаристві. Приділяє велику увагу одягу й зовнішньому вигляду. Приємний у спілкуванні. Григорій може освоїти будь-яку професію. Може стати водієм, інженером, фотографом. Йому не подобається, коли намагаються ним командувати. Григорій - запеклий уболівальник. Відвідує всі футбольні й хокейні матчі.

У дружини Григорій вибере звичайну жінку. Не буде ставити метою обов'язково знайти дружину, що має престижну спеціальність, що походить із забезпеченої сім'ї й володіє ефектною зовнішністю. Для нього важливо, щоб дружина була гарною господаркою, мала спокійний і рівний характер. Григорій любить домашній комфорт, добре підготовлене застілля

ПРИВІТАННЯ

Ангел вдома в тебе був,
Тож молитву твою чув,
І на твої іменини,
Вже дарує щохвилини:
Пуд здоров’я і пуд віри,
Кілограмів сто надії,
Фунтів тисячі любові,
І кохання не на слові,
А каратів так відерце,
Радості у Ваше серце,
Ну і ще букет удачі,
І добра у Вашу вдачу!

ЮХИМ

Походить від давньогрецького "еуфемос": благочестивий, добросердий. Зовні Юхим схожий на матір. У нього чутлива нервова система - вискочила з-за рогу з гавкотом собака, може викликати в нього заїкуватість або нервовий тик. Підданий також захворюванням травної системи. Батькам Юхима потрібно стежити за його раціональним харчуванням.

Юхим від природи артистичний, добре відчуває психологічний стан інших, що дозволяє йому легко пристосовуватися до людей і розташовувати їх до себе. Нерідко це творча особистість. На роботі начальник завжди благодушно настроєний до Юхима, співробітники ніколи не чекають від нього підступу.

Домагається всього в житті тільки власною працею. У нього великий запас життєвих сил і незвичайна працьовитість. Знаходить собі застосування в різних видах діяльності: від лікаря до адміністратора. Буває непоганим шахістом. Не любить далеких відряджень. Прив'язаний до будинку, гидливо ставиться до "общепитовської" їжі, трохи консервативний у кулінарних прихильностях. Перш ніж женитися, Юхим неодмінно постарається перевірити, чи здатна майбутня дружина зберігати йому вірність і наскільки добре вона готує. Він гурман, і із цим доведеться миритися тій, котра зважиться на шлюб з Юхимом.

Втім, у цьому є свої достоїнства: на продукти Юхим грошей не жалує й все купує сам. Він досить егоїстичний, але разом з тим і розумний настільки, щоб у деяких ситуаціях придушити свій егоїзм. У міру ревнивий. Рідко зловживає алкоголем, багато Єфимів взагалі не п'ють.

У давньогрецькому - Еуфемос, що значить "добросердий". У Росію прийшло з Візантії разом із християнством. Заступник імені - священномученик єпископ Евфимій Сардійський. Він відрізнявся строгим подвижництвом у житті й милосердям до бідних. Юхим любить бути в центрі уваги, уміє зацікавити людей собою й своїми ідеями.

Не впевнений у собі, своїх здатностях і своїй мужності. Якщо йому про це не нагадувати, він може впасти в чорну меланхолію. Всім і всіма способами буде доводити свої таланти й можливості й здаватися через цього нісенітним і неконтактним. Веселун і витівник, душа будь-якої компанії, але явний сибарит. Однак якщо бачить реальні перспективи, буде працювати до знемоги.

ПРИВІТАННЯ

У кожного є ангел хоронитель,
Що пише книгу нашого життя,
А ще є в небі ангел покровитель,
Що молиться про твоє майбуття.
Він був колись людиною, як ми із вами,
І серед людей, таких як ми із вами жив,
Лиш Бога він любив найбільше,
І лиш йому він вірою служив.
Бери із нього приклад та старайся,
Прожити з вірою усе своє життя,
Щоби колись Господь враз міг тебе обняти,
Й сказать таке: Григорій, ти моє дитя!

САВА

Значення імені Сава пов’язане зі словами «дід», «старець», «мудрець» й слово перекладається як «вино», «полон, неволя».

Маленький Сава – дитина безпроблемний. Він перебуває в гармонії з світом, а тому завжди в гарному настрої. Сава добрий і життєрадісний, щедрий і на вчинки, і на душевний участь. Іноді зростає сором’язливим, тому виглядає занадто зануреним в себе.

Йому часто дають більше років, ніж є насправді, а все через його розсудливості. Сава від природи повільний, і його треба обов’язково вчити правильно поводитися з часом. Якщо цього не зробити, хлопчику буде важко і в школі, і в дорослому житті, хоча працездатності йому не позичати.

Цікавість деколи доводить маленького Саввушку до неприємностей, але лаяти його не можна. Це може привести до зайвої боязкості, втрати комунікативних якостей. Взагалі, налагодженню зв’язків із зовнішнім світом – однолітками і дорослими – батьки малюка Сави повинні приділити особливу увагу. У компанії він часто втрачається, вважаючи за краще відсидітися в спокійному куточку.

Дорослий Сава – цілісна, душевно широка і духовно зріла натура. Він несе відповідальність за своє життя, філософськи ставиться до неприємностей, ніколи нікого не винить за те, що трапляється. Як тут не згадати значення імені Сава – мудрець!. Інтриги не по його частині, так само як і дріб’язкові причіпки і чвари. Одночасно енергійний, емоційний, розважливий, меткий і розважливий.

Сава легко дарує своє тепло не тільки близьким людям, але й усім, хто потребує допомоги і підтримки. Мислить широкими категоріями, але віддає перевагу у всьому слідувати заведеним порядком. У цьому сенсі легко підкоряється авторитету і легко дотримується дисципліни, хоча не чужий честолюбним мріям. Саві притаманні такі якості, як відповідальність і безкомпромісність. Якщо він впевнений у своїй правоті, то не відступить. Звідси можливі проблеми в кар’єрі.

Іноді Сава надміру гонористий і самовпевнений. Якщо його правильно виховали, то творча жилка відмінно поєднується з силою і рішучістю характеру.

ПРИВІТАННЯ

Сильний, мужній і простий,
Одним словом – молодий!
Ти найкращий у нас в світі,
Просто чудо – ти такий!
Тимофій, тебе вітаєм,
З днем Ангела твоїм,
І тобі одне бажаєм –
Будь завжди ти золотим!

МИКИТА

Давньогрецького походження: переможець.

Це чоловіки, які знають собі ціну. Вони егоїстичні й цілеспрямовані, вибирають собі мету, ідуть до неї прямим шляхом. Не люблять, щоб ними командували, вони наполегливі, уперті й одночасно, чутливі й уразливі. Зовні схожі на матір, характер же в них батьківський.

Сімейне життя їх складається важко, але, люблячи дітей, воліють не розводитися. Дуже віддані сини. У цих чоловіків талант від Бога. Вони лідери, щоправда, це не поширюється на сімейне життя. Друзів у них небагато, Микита позбавлений дипломатичності, не бажає ні до кого пристосовуватися й не терпить нічиєї переваги.

"Зимові" - складні в спілкуванні, сперечальники. Працьовиті, свої плани продумують до дріб'язків. Не терплять довгих розмов по телефону. "Літнім" не дуже щастить в шлюбі, але вони терплячі. Люблять тварин, часто тримають у будинку собаку. Люблять їздити у відрядження й водити свій автомобіль (але не ремонтувати його). Турботливі сини.

Ім'я пасує людям, що народилися під знаком Зодіаку на межі між Дівою й Терезами, Тельцю, Близнюкам. Не підходить воно Скорпіонам, Стрільцям, Овнам і Левам.

ПРИВІТАННЯ

Твоє ім'я – найкраще із імен,
Яким тебе благословила мати,
І ангел взяв тебе під свій покров,
Щоб до кінця життя оберігати!
Хай він з тобою разом довгий шлях пройде,
З тобою разом хай сумує і радіє,
Ти вір йому, бо він не підведе,
На нього завжди буде й є надія!