Сьогодні іменини святкують Лариса, Гаврило, Василь, Ганна, Алла, Віра, Марія

ЛАРИСА

Ім'я походить від латинського слова "лярус", що означає "чайку".

У дитинстві Лариса - замкнута дитина, непомітна на тлі активних, прагнучих виділитися перевесниць. Щоб розвити в дівчинці віру у власні сили, здатність бути відповідальною за свої вчинки, треба купити Ларисі собаку, доглядаючи за якою, вона зможе перебороти свою непевність. Доросла Лариса часто повністю присвячує себе роботі й улюбленій справі. Вона, як правило, багато обдарована натура, може домогтися більших успіхів у лінгвістиці, філології, програмуванні. Беззавітно любить дітей і може бути прекрасним вихователем у дитячому садку.

Діти відразу почувають її м'якість і доброту. Лариса багато чого приймає близько до серця, легко ранима. Маючи слабкий характер, вона може стати коханкою одруженого чоловіка, а потім не зможе знайти в собі сили розірвати цей зв'язок.

Вийшовши заміж, не намагається займатися перевихованням свого чоловіка, приймає його таким, який він є зі своїми недоліками. В інтимних відносинах Лариса - ніжна, тонка, чутлива жінка. Терпимо ставиться до не завжди справедливого до неї відношення.

Єдиною подією, здатною змусити Ларису піти на розрив у шлюбі, є невірність чоловіка. Вірна в подружніх відносинах, вона ставиться до зрад з відразою, тому здатна на швидке розлучення, хоча майбутня самітність доставить їй багато неприємностей.

ПРИВІТАННЯ

Хай Ангел на іменини
Здійснить всі бажання,
Несе щастя щохвилини,
Успіх й процвітання.
Радістю життя вквітчає
І додасть здоров‘я,
Мудрістю благословляє,
Добром і любов‘ю!

ГАВРИЛО

У перекладі з давньоєврейського - божественний воїн. У Біблії Гаврило - ангел, що, згідно "Євангелію від Луки", повідомив священикові Захарієві про народження Ісуса.

Характер покладливий, упертий. Улюбленець матері, схожий на неї по характеру. У раннім дитинстві буває замкнутий, хворобливий. Дуже багато читає. Себелюбний, але до людей ставиться завжди добре. Має аналітичний склад розуму, завжди спочатку подумає, а потім зробить. Не нав'язує своєї думки, не любить і установок зверху.

Дуже гостинний і добрий, у житті в нього завжди є заздрісники. Ніколи не піддається паніці, терплячий. Дуже вразливий. Любить колекціонувати картини, стародавні речі, марки. Гарний сім'янин. З людьми сходиться важко, а розлучається легко.

Ці чоловіки - лідери. Володіють іноземними мовами. Раціоналісти. "Зимові" - покладливі й роблять гарну кар'єру. Вони завжди чинять виважено, обмірковуючи кожний крок. Не піддаються впливу, можуть вислухати пораду, але зроблять по-своєму.

Їхній зовнішній спокій оманливий - вони гарні актори й свої труднощі вміють добре сховати, тим більше, що по природі оптимісти. Займаються спортом, але значних результатів не досягають, роблять це в ім'я здоров'я. Гарні сім'янини, діти їх дуже люблять. Люблять довго розмовляти по телефону. Можуть прекрасно викладати свої думки, але це стосується тільки "весняних".

Чоловіки з таким ім'ям мають гарну інтуїцію, комунікабельні, їм притаманні і кар'єристські міркування, і вони багато чого домагаються в житті. Це ім'я сходить до давньоіудейської мови й перекладається як "чоловік Божий" або "міцність Божа". Один із семи архангелів був названий цим ім'ям. Йому приділяється значне місце в єврейських талмудах, оскільки саме він витлумачив сон пророка Даниїла, провістивший Пресвятій Діві Марії народження Христа, а Захарії - появу на світ Іоанна. Заступник цього дня - Гаврило Іверський, святогорець.

Всі власники цього ім'я з легкістю долають перешкоди на шляху, не зупиняються перед труднощами в справах і роботі. Але що стосується особистих відносин, тут Гаврило часом не може тримати ситуацію під контролем, він прощає всі зради й терпить будь-які витівки своєї другої половини.

ПРИВІТАННЯ

Хай Ангел-Хранитель вночі
Запалить тобі три свічі...
Перша свіча - за любов:
Даруй її знов і знов.
Друга - за доброту,
правду і прямоту...
Третя свіча - оберіг
Від всіх негараздів і лих.

ВАСИЛЬ

Ім'я походить від давньогрецького слова, яке означає "царський, царствений".

Василь у дитинстві дуже любить возитися зі звіринками й пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася - мазунчик бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в товаристві однолітків. Спілкування із друзями у Василя на першому місці.

Він може вступити в конфлікт із дружиною, щоб не допустити обмеження інтересів товариша. Василеві подобається його робота, але він не буде прагнути до першості у своїй справі, щоб не зачепити честолюбні помисли своїх друзів. Одна з небагатьох негативних якостей Василя - це пристрасть до спиртного. На роботі це захоплення йому прощається, тому що він сумлінно ставиться до своїх обов'язків і має гарні професійні якості. Василь любить футбол і хокей, але сам не грає, а воліє похворіти на трибуні в компанії друзів.

У відносинах з жінками Василь прагне продемонструвати лицарські якості, і йому приємно, якщо його прагнення будуть помічені. Василь - людина обов'язку. У нього навіть думок не буде про розлучення, якщо виявиться, що в дружини не надто приємний характер або вона погана господарка. Василь безмовно прийме всі побутові незручності й не стане нарікати на свою долю.

Народження дитини для Василя - величезна подія. Він відчуває до своїх дітей найдужчі почуття, у чомусь порівнянні з материнськими. У Василя не буває проблем у відносинах з тестем, а от до тещі від носиться з побоюванням.

ПРИВІТАННЯ

Імя дивовижне на світі існує,
І скажемо щиро-найкращим пасує.
І той,кому Бог це імя посилає,
В житті наче зіронька ясная сяє.
То ж хочу нині я тобі побажати
Тепло щирих друзів в житті відчувати,
Коханою бути,любов дарувати!
З Днем Ангела!!!

ГАННА

Ім'я має давньоєврейське походження й означає "благодать".

У Ганні з раннього дитинства проявляється її головна якість - доброта. Вона з радістю доглядає за кошенятами, щенятами, пташками. Граючи зі своїми ляльками, поводиться з ними, як з молодшими дітьми. У більш старшому віці вона здатна надати серйозну допомогу своїм близьким, що потрапили в скрутний стан.

Допоможе старенькій сусідці з купівлями й у роботах в будинку. Турботи рідних і близьких їй людей стають і її турботами. Навколишні нерідко цим зловживають, але Ганна не ображається. Ганна нерідко має привабливу зовнішність, вона артистична. Уміє шити й красиво одягатися. Не виносить неохайності й неохайності. Ганні більше підходить по духу робота, пов'язана з людьми. Вона цілком може бути сестрою милосердя, учителькою, вихователем. Віддає себе роботі повністю, не побиваючись при цьому про матеріальну сторону справи.

Аня здатна полюбити людину хвору, що п'є або невдаху. При цьому вона ніколи не буде шкодувати про свій вибір. Вона безмовно буде нести свій хрест протягом всього , життя прагнучи допомогти нещасній людині. Буде намагатися розбудити в ньому спрагу життя й прагнення до боротьби за місце під сонцем.

Ганна - вірна й віддана дружина, але зрад не переносить. Якщо зіштовхується із брутальністю й хамством, то замикається в собі й терпляче чекає кращих часів. Випробування самотністю, пов'язане з можливим розлученням, для Ганни не завжди переважніше потоптаного достоїнства.

ПРИВІТАННЯ

З Днем Ангела тебе вітаю,
Та нехай твій Ангел тебе оберігає.
Стежку життя квітами барвистими посипає,
Мир, злагоду, любов дарує та в усьому допомагає.
Смійся, радій, будь коханою та від усього серця люби,
Бо так чудово, що на цій землі є така людина, як ти!

АЛЛА

Ім'я має приблизно німецьке походження. Точне значення не встановлене.

Алла - чарівна дівчинка, загальна улюблениця. У дитинстві намагається звернути на себе увага новим платтям, іграшкою. Перебуває осторонь від витівок і каверз. Може доставити багато неприємних хвилин, вимагаючи обов'язкового виконання свого капризу. У школі вчиться добре, посидюща й терпляча, але відмінницею ніколи не буває, тому що багато часу витрачає на свою персону. Подружки ставляться до Алли прохолодно через її зарозумілість, а хлопчики її не помічають, тому що відчувають, що вони для Алли нічого не значать. У молоді й зрілі роки Алла дуже енергійна, не втрачає дарма часу.

Вона будує тільки реальні плани й домагається їхнього здійснення. Дуже добре готує. Може обрати професію кулінара або кухаря. Може одержати й іншу спеціальність: продавця, косметолога, музиканта. В Алли є хватка й наполегливість, вона впевнена в собі й своїх силах. Є схильність командувати й давати цінні вказівки.

Алла приваблює своїх шанувальників у першу чергу несхожістю на інших дівчат. Вона високої про себе думки, навіть якщо не має достатньої краси. Серйозні проблеми Алла створює собі своєю зарозумілістю, здатністю дратуватися по дрібницях.

Перший шлюб часто буває невдалим. Алла могла б стати ідеальним партнером у шлюбі, якби вона мала більше почуття гумору й була менш розважлива.

ПРИВІТАННЯ

Яскраве сонечко всміхається Тобі,
А стежку застеляють ніжні квіти.
У небі хмаринки ніжно-голубі,
І усмішкою вабить літо.
І Ти, мов квіточка ясна,
В цей світлий день святкуєш іменини.
Чарівна усмішка Твоя
Дарує радість щохвилини.

ВІРА

Це російське ім'я, воно має те ж значення, що й слово "віра".

Віра в дитинстві врівноважена дівчинка, з логічним складом розуму. Любить самі різні дрібнички, і всі непотрібні в будинку речі, зрештою, опиняються серед її іграшок. Уникає гучних компаній, капризів за нею не водиться. Учиться старанно, охоче доглядає за молодшим братиком або сестричкою. Близьких подруг у Віри небагато. Не поспішає раніше вийти заміж. Віра має добре організований практичний розум. Вона здатна тверезо оцінювати обстановку й виявляє кмітливість у конкретних справах. У Віри є музичні здібності. Вона здатна навчитися добре грати на якому-небудь музичному інструменті.

Має в житті конкретні цілі й намагається домогтися їх. Діловитість і цілеспрямованість переважають у ній над емоційним і сентиментальним початком. Віра не погодиться на рай з милим у курені. Перевагу віддає реальним речам на землі.

Чоловіка вибирає серед мужчин старшого віку. Має найчастіше одну дитину, але віддає їй всю себе. Виховує в строгості, не допускає вільностей. Зі свекрухою відносини нормальні, тому що Віра вважає, що іншими вони й не можуть бути.

При цьому не втрачає свого достоїнства й задовольняє всі претензії свекрухи. Згодом Віра завойовує до себе розташування всіх родичів чоловіка. Вона смачно готує, дбайливо ставиться до чоловіка.

ПРИВІТАННЯ

Вітаючи Тебе сьогодні,
Сказати хочу знов і знов,
Нехай завжди живуть з Тобою
Надія, Віра та Любов.
Хай добрий Ангел із небес
Боронить і не розчарує,
І дивних тисячі чудес
В житті твоїм Тобі дарує.

МАРІЯ

Ім'я має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені - гірка, улюблена, уперта.

Маша - добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї улюблене заняття - побути нянькою для маленьких дітей. Дуже вразлива, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час у її характері присутні твердість, достоїнство, здатність постояти за себе.

Дії її іноді носять імпульсивний характер. Відповідально ставиться до навчання в школі й завжди старанно виконує домашні обов'язки. Однолітки цінують її за працьовитість, здатність виявити співчуття. Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, пещення, увагу. Вона завжди готова допомогти людині, що потрапила в лихо. У шлюбі вірна, але, щоб відносини із чоловіком були більше теплими і щирими, необхідно мати в родині хоча б одну дитину. Марія - дуже віддана мати, віддає всю себе дітям. Діти відповідають їй взаємністю, завжди виступають на її боці.

У Марії гарні відносини зі свекрухою, якщо вона стара й немічна жінка, якщо ж вона здорова й не має потреби у турботі, то можливі складності. Важко переживає невірність чоловіка.

ПРИВІТАННЯ

Вітаючи Тебе сьогодні,
Сказати хочу знов і знов,
Нехай завжди живуть з Тобою
Надія, Віра та Любов.
Хай добрий Ангел із небес
Боронить і не розчарує,
І дивних тисячі чудес
В житті твоїм Тобі дарує.