Відомо, що загоряння неподалік села Малі Гірники сталося вчора, 31 березня.

Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що полум’ям повністю охоплений автомобіль марки Toyota Highlander. На гасіння надзвичайники подали два водяні стволи. Автомобіль 2017 року випуску врятувати не вдалося. Жертв та постраждалих не має.

Зі слів водія машина задимілася та загорілася під час руху. За лічені секунди вогонь з моторного відсіку поширився в салон та охопив передні і задні колеса. У водія не було із собою вогнегасника, щоб розпочати самостійне гасіння. До того ж, ділянка дороги, де виникла пожежа є майже глухою, там ніхто не проїжджав повз, щоб зміг допомогти водію у його скрутному становищі.

Вогнеборці, що прибули на місце події ліквідували лише наслідки пожежі. Врятувати позашляховик не було жодного шансу. Без вогнегасника дорогоцінні секунди були втрачені.

Рятувальники радять усім водіям не нехтувати правилами безпеки дорожнього руху та мати в автомобілі вогнегасник і стежити за вчасною його перезарядкою, адже у будь який момент він зможе знадобитися для порятунку транспортного засобу. Бажано використовувати не однолітрові, а п'ятилітрові. 

Читайте також: на Кореччині під час пожежі ледь не вибухнули газові балони