фото ілюстративне
Аптеки Рівненщини продовжують отримувати захисні медичні маски.

 Так, станом на ранок 24 березня мережа «Тетрамед» повідомляє про наявність 6 тисяч масок в аптечних закладах, розташованих у м. Рівне та у 8-ми районах області. «Рівне ліки» - понад 1200 масок у м. Рівне . «ВІСА» - 3000 масок в аптеках Рівного, «Рівне фармація» - понад 1700 масок в обласному центрі та районах регіону. Поки що відсутні медичні маски в мережах аптек «Подорожник», «Бажаємо здоров’я», «Аптека низьких цін», «Мед-сервіс».

«З питаннями постачання засобів захисту в аптеки та режим їх роботи постійно звертаються дозвонювачі в кол-центр Рівне нської ОДА 0 800 500 078. Також багато звернень і через соцмережі. Саме тому вчора зустрілися з керівниками та власниками аптечних мереж, де обговорили питання роботи фармацевтичних закладів під час період карантину», - повідомив голова Рівне нської ОДА Віталій Коваль.

Фармацевти розповіли, що в аптеках оновлюють запаси медичних масок і засобів. Також під час зустрічі обговорили цінову політику на медичні засоби, дотримання вимог карантину під час продажі аптечної продукції відвідувачам, допомогу в організації доїзду фармацевтів до місця роботи між містами, районами.

На сьогодні жарознижувальні ліки та антибіотики в аптечних закладах є в достатній кількості. Антисептики для рук є у мережі ТДВ «Рівне фармація» (аптечного виробництва), спирт етиловий та антисептики заводського виробництва також є в невеликих кількостях по аптечних закладах інших мереж.

Перед відвідуванням аптечних закладів, переконайтеся за телефонами, що необхідний Вам лікарський засіб або медичний виріб є в наявності.

Читайте також: Медики України підтримали ідею запровадження погодинної оплати за лікування від коронавірусу