Станом на 8.00 середи на Рівненщині хворих на коронавірус не зафіксовано. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, який сьогодні координував роботу Цілодобового оперативного штабу з протидії коронавірусу в області.

За ніч на гарячу цілодобову лінію надійшло 40 звернень громадян, з початку роботи – 470. Найбільше жителів області цікавлять питання як вберегтися від інфекції і які карантинні заходи ввели в області. Нагадаємо, номер гарячої лінії - 0 800 500 078.

Крім того, вчора відбулася зустріч керівництва ОДА з найбільшими підприємцями та представниками продуктових мереж регіону. Під час зустрічі уточнили запаси продовольства у закладах, рівень забезпеченості санітарних норм та дезинфікуючих засобів.

Також вирішується питання щодо організації підвезення працівників довеликих підприємств.

МОЗ повідомляє:

Станом на ранок 18 березня в Україні зафіксовано 14 випадків COVID-19 (Чернівецька область – 10 (1 летальний), Київська область – 3, Житомирська – 1 (летальний).

Дослідження проводились у вірусологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров’я.

Упродовж 17 березня до Центру надійшла 41 підозра на COVID-19 (Вінницька 3, Дніпропетровська 5, Донецька 3, Закарпатська 3, Івано-Франківська 3, Київ 14, Миколаївська 1, Рівненська 2, Сумська 2, Тернопільська 2, Херсонська 1, Черкаська 1, Чернівецька 1).

Всього з початку 2020 року надійшло 181 повідомлення про підозру на COVID-19. 

Чайте також: Без транспорту, квитанцій, але телефонами: як ОТГ Рівненщини відреагували на карантин через коронавірус