Щоб зробити будинок місцем сили, важливо дотримуватися деяких порад.

Як кажуть, головне — погода в домі. Створити цю «хорошу погоду» можна слідуючи п'яти простим правилам. У підсумку ви отримаєте приплив удачі, відмінний настрій і самопочуття, інформує Ukr.Media.

Кожен день ми стикаємося з різними проблемами, які залишають неприємний посмак. Хороша енергетика в будинку допоможе вам швидко відновити свою ауру і біополе.

Своєчасне прибирання

Одне з головних правил — дотримувати чистоту і порядок. Коли все чисто і прибрано, люди рідше хворіють, менше сваряться, більш продуктивні в роботі. Це не випадковість: у чистому будинку краще циркулює сприятлива енергія. Їй нічого не заважає, немає ніяких блоків. У поєднанні з провітрюванням ефект буде в рази сильніший. Вдома буде легко і спокійно всім домочадцям.

Читайте також: що треба знати про віник, щоб в будинку водилися удача і гроші

Використовуйте силу ароматів

Це можуть бути ароматичні палички, свічки, лампи. Свічки та лампи в плані створення особливої атмосфери в будинку більш ефективні. Варто лише пам'ятати про те, що кожен запах несе в собі особливу силу.

Фізичні сили, здоров'я і витривалість дарують: лимон, грейпфрут, апельсин, мандарин, ялівець, сосна, ялина. Такі запахи заряджають енергією, налаштовують на активність і продуктивну роботу.

Лікує душевні рани та підвищує настрій запах: мускатного горіха, м'яти, мирра. Такі запахи гарні для тих, хто постійно знаходиться в стані стресу на роботі та вдома. Також мирра і м'ята залучають любов.

Аромати багатства: базилік, кориця. Кориця дарує величезну удачу в бізнесі, у справах. Базилік допомагає у творчих проєктах.

Захисні аромати: імбир, шавлія. Вони захищають будинок від нечистої сили, від негативних потоків енергії, від пристріту і прокльонів, від недобрих людей, енергетичних вампірів.

Читайте ще: рослини, які принесуть у ваш дім гроші та щастя

Використовуйте природні камені-обереги

Біля ліжка можна покласти аметист, білий кварц, аквамарин. Ці мінерали покращують сон людей в кімнаті, очищають свідомість від негативних думок, а також оберігають любов.

В коридорі ближче до вхідних дверей можна розташувати обсидіан або бірюзу. Обсидіан володіє могутністю стихії Землі, тому в будинок не зайдуть люди з негативним настроєм. Бірюза — це енергетичний фільтр, що не пропускає негатив і є певним бар'єром між зовнішнім світом і вашим будинком.

Використовуйте силу рослин

Фінансові талісмани: базилік, грошове дерево (товстянка). Ці рослини здатні принести в будинок фінансову удачу, активізувавши грошові потоки. Працювати буде легше, з'явиться мотивація. Ставити їх краще на кухні або у вітальні.

Рослини любові: жасмин, фіалка, бегонія, мирт. Ці рослини краще тримати ближче до місця, де ви спите. Вони підсилюють потяг між закоханими, а також допомагають самотнім людям стати привабливішими в очах протилежної статі.

Покращення здоров'я та настрою: фікус і папороть. Ці рослини здатні створити в будинку сприятливу атмосферу в максимально короткий термін. Папороть вбирає в себе негатив, тим самим звільняючи від нього простір. Фікус же випромінює позитивну енергетику сам, тому ці рослини гарні в парі.

Читайте також: які кімнатні рослини притягують гроші і багатство немов магніт?

Користуйтеся порадами й талісманами фен-шуй

Акваріум, картини з водою. Якщо ви не можете поставити будинку фонтан або акваріум з якихось причин, то обов'язково повісьте картину з морем, річкою чи океаном. Це поліпшить енергетику житла, приверне багатство.

Енергію стихії Землі залучать камені, зібрані на морі або в якомусь незвичайному і красивому місці. Вони будуть виступати в ролі енергетичного захисника і джерела здоров'я.

Ауру будинку поліпшать фігурки: слони, черепахи, жаби. Слон захистить сім'ю від біди та напасті, черепаха дасть довголіття і здоров'я, а жаба залучить гроші та процвітання.

Порад щодо інтер'єру також дуже багато. Ось основні з них:

  • темні тони повинні бути внизу, світлі — нагорі;
  • дзеркала не повинні дивитися один на одного;
  • меблі не повинні мати гострих кутів;
  • не тримайте вдома розбитий посуд.

Фен-шуй повністю спрямований на те, щоб зробити будинок місцем сили та підвищеної енергетики. Поради цього східного навчання позитивно позначаться на житті всіх домочадців.

Щоб зробити будинок місцем сили, важливо уникати сварок, скандалів, негативних емоцій в його стінах. Експерти радять не нести додому негатив. Його варто залишати за порогом. 

ДЖЕРЕЛО