Інцидент трапився у маршрутці "Київ-Бровари" вчора, 6 березня. Відомо, що чоловік напав на дівчину-поліцейську через те, що вона відмовила йому в "залицянні".

Працівник поліції поверталась з Головного управління поліції в Київській області, де приймала участь в урочистостях, присвячених Міжнародному жіночому дню. Поруч неї сів невідомий чоловік і поводив себе грубо та нав’язливо. Дівчина попередила нахабного «залицяльника», що вона працює в поліції і попрохала, щоб той не чіплявся. Після того, як вона пересіла на інше місце, нападник щосили вдарив кулаком їй в обличчя, вирвав з рук сумку і на зупинці намагався втекти.

Однак небайдужі пасажири його затримали, а молодій жінці, в якої була носова кровотеча, надали посильну допомогу.

На місце події оперативно прибули столичні працівники поліції і затримали нападника у порядку ст. 208 КПК України.

Читайте також: "Сильні. Відважні. Рівні": фотопроєкт про українських правоохоронниць

Ним виявився «добре відомий» для керівництва поліції Київщини житель Броварів. Він неодноразово приходив на прийом громадян до керівника поліції області Андрія Нєбитова з проханням прийняти міри до його колишньої дружини, яка, нібито, систематично разом з сином його лупцюють битою, вимагав притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Однак, під час проведення досудового розслідування кримінального провадження такі заяви не знайшли свого об’єктивного підтвердження. Як з’ясувалось, чоловік намовляв спеціально на свою екс-дружину та сина, вимагав проведення судово-медичної експертизи, а сам неодноразово піднімав на них руку. В подальшому дане кримінальне провадження поліція направила з обвинувальним актом до суду. Наразі тривають судові засідання.

За розбійний напад на працівника поліції Київщини столичними правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ст. 187 Кримінального кодексу України.