Сьогодні День ангела святкують Остап, Тимофій, Юрій, Захар, Іван та Георгій.

ОСТАП

Ім’я Остап — це народна форма імені Євстафій, яке в перекладі з грецької мови означає «твердостоящій», «твердий, незмінний, стійкий». Можливо походження від іншого грецького імені — Євстахій, що означає «родючий», «квітучий», «пишно колосяться».

З дитинства Остап хоче лідирувати серед однолітків. Саме ця мета спонукає його діяти і виявляти активність. Його інтереси великі і охоплюють весь світ, йому хочеться постійно збільшувати масштаб охопленого простору. Остап прагне реалізувати свої інтереси, знаходячи при цьому нестандартні рішення.

У характері Остапа присутній впевненість, самостійність, гарне почуття гумору, хоча ця людина не прагне відкриватися оточуючим. Його деяка нетовариськість може приховувати від людей його яскраву натуру з його дотепністю і багатою уявою.

Остап не любить нав’язливої уваги до себе на публіці. У спілкуванні він поводиться недовірливо і закрито. Його таланти і характер проявляються тільки в колі найближчих друзів. Відношенню Остапа до навколишнього світу можна тільки позаздрити, його іронічність, насмішкуватість і жарти роблять життя набагато легше.

Остапу подобається спілкуватися з людьми і спостерігати їх поведінку в різних ситуаціях. Він любить жартувати і придумує різні авантюри, які, правда, не мають корисливого інтересу. Йому просто цікаві реакції людей з психологічної точки зору, і він перевіряє свої припущення. Такі чоловіки відрізняються високою самооцінкою, легко сходяться з людьми і не схильні до емоційних вибухів. Їх інтереси великі, але не стабільні, тому вони не схильні присвячувати своє життя одній справі або заняття. Практично ніщо не цікавить його душу. Свою сім’ю, роботу, побут Остап сприймає як обов’язки.

Йому цікавий навколишній світ, і він любить відкривати в ньому нове. Остапу підійдуть професії, пов’язані з подорожами, наприклад, картограф, провідник групи туристів, геолог або мандрівник. Йому також підійде посада лікаря. Це дуже мрійлива натура, йому не властиві такі почуття, як жадібність, жадібність або заздрість. Остапу подобаються професії, де він повинен щось розповідати, пояснювати або когось вчити. Такі схильності роблять його хорошим страховим агентом, фахівцем по роботі з клієнтами або вчителем.

Остап володіє унікальними комунікативними і дипломатичними навичками. У нього є акторський талант, тому він стане хорошим актором, психологом, агентом спецслужб або розвідником. Остап дуже принципова людина, тому він не здатний образити беззахисного або зробити негарний вчинок.

До створення сім’ї Остап відноситься без особливого ентузіазму. Але якщо одружується, то тільки на розумній, м’якою і терплячою жінці, яка буде покірно погоджуватися на зміни. Їй доведеться взяти на себе всі турботи про будинок і матеріальний добробут сім’ї. Остапу подобаються красиві жінки.

У спілкуванні Остап недовірливий і не терпить нахабства або нав’язливості. Йому не слід намагатися нав’язати свою думку, інакше відносини можуть зіпсуватися остаточно. Втім, Остап не піде на конфлікт, просто надійде по-своєму.

ПРИВІТАННЯ

Твоє ім'я – найкраще із імен,
Яким тебе благословила мати,
І ангел взяв тебе під свій покров,
Щоб до кінця життя оберігати!
Хай він з тобою разом довгий шлях пройде,
З тобою разом хай сумує і радіє,
Ти вір йому, бо він не підведе,
На нього завжди буде й є надія!

ТИМОФІЙ

Ім'я це пішло від грецького "тимофеос", що в перекладі на нашу рідну мову означає " бога почитає". Одержали таке трактування імені в такий спосіб: time - честь, пошана й theos - бог. На територію Росії ці імена прийшло з Візантії в період прийняття християнства язичеською Руссю. Святим заступником всіх Тимофеїв є християнський мученик Тимофій, князь Псковський. Тимофій по натурі теоретик, а не практик, не любить брати на себе відповідальність, уникає ситуацій, у яких потрібно швидко приймати рішення. Здатний на палку любов, однак непостійний.

Тимофій дуже чутливий і сприйнятливий. Він багато чим цікавиться, багато чого хоче довідатися, але сприймає все по-своєму й гостро реагує на те, як ставляться до нього батьки. Він покладливий з тими, хто його поважає, - у школі не буде проблем. Тимоша марнолюбний і має потребу в похвалі.

Ім'я гармоніює з характером Риб, Діва, Рака, але не пасує Овнові, Львові, Стрільцеві, Близнюкам, Терезам і Водоліям.

ПРИВІТАННЯ

Хай Ангел на іменини
Здійснить всі бажання,
Несе щастя щохвилини,
Успіх й процвітання.
Радістю життя вквітчає
І додасть здоров'я,
Мудрістю благословляє,
Добром і любов'ю!

ЮРІЙ

Це ім'я являє собою слов'янську форму імені Георгій, що означає "хлібороб".

Юрій - це спокійний, зосереджений на своєму внутрішньому світі чоловік. У дитинстві він любить дивитися на хмари, що пропливають по небу. Зворушливо ставиться до тварин, може підібрати бездомного собаку й доглядати за ним, Його зовнішній вигляд перебуває в протиріччі зі стриманим поводженням і філософським складом розуму. Жести, манера говорити відрізняються в Юрія деякою артистичністю. У школі й інституті вчиться добре, посидющий і наполегливий у досягненні поставленої мети. Успішно може працювати інженером, штукатуром, електриком, тренером. У колективі користується повагою товаришів по службі, але великі й шумні компанії воліє уникати.

Юрій не піклується про те, щоб звернути на себе увагу жінок. Вони самі звертають на нього увагу. Його природна артистичність відразу ж викликає в жінок розташування до нього. Юрій займає дещо пасивну позицію, і жінці доводиться брати ініціативу у свої руки.

У сімейному житті акуратний. Піклується про дітей, допомагає дружині по господарству. Дружина Юрія повинна вміти підтримувати рівні відносини зі свекрухою.

ПРИВІТАННЯ

Ангел вдома в тебе був,
Тож молитву твою чув,
І на твої іменини,
Вже дарує щохвилини:
Пуд здоров’я і пуд віри,
Кілограмів сто надії,
Фунтів тисячі любові,
І кохання не на слові,
А каратів так відерце,
Радості у Ваше серце,
Ну і ще букет удачі,
І добра у Вашу вдачу!

ЗАХАР

Ім’я Захар давньоєврейського походження й означає: божа пам'ять. Ім'я популярно не тільки в Росії, але й у Грузії, у Вірменії.

Маленький Захар може годинниками збирати й розбирати "Конструктор". Робить він це тихо й зосереджено. Може принести хворого кошеняту й доглядати за ним. Уважний і турботливий стосовно навколишніх його людей.

Його пристрасть - техніка. Нерідко Захари працюють водіями. Гуманітарні спеціальності вибирають рідше. Люблять природу. Ліс, річка, степовий луг - його слабкість. Якщо в нього є клаптик землі, обов'язково посадить там плодові дерева.

Це ім'я обдаровує людину величезною добротою й широкою натурою. Якщо в сім'ї туговато із грішми, краще не посилати його на базар: він не тільки не буде там торгуватися, але й, швидше за все, "забуде" взяти здачу. Захар товариський і гостинний, із задоволенням запрошує до себе не тільки друзів, але й випадкових попутників.

Дружить із сусідами. У неділю ви можете застати Захара за прибиранням квартири. Він робить це охоче й навіть із натхненням, втягуючи в домашню роботу дітей, тому що вважає: праця - кращий спосіб правильного виховання. У сім'ї Захара найчастіше народжуються хлопчики. Контролює навчання дітей, майже не пропускає батьківських зборів. Так само відповідально він ставиться й до своїх батьків. Захар - любитель сентиментальних історій і фільмів. Людські страждання викликають у нього бажання допомогти, і заради цього він готовий піти на власні незручності, понести певні жертви. Усе, що він робить, позбавлено всякої користі. До Захарів часто тягнуться жінки, що пережили нещасну любов, і нерідко буває так, що, висповідавшись і знайшовши співчуття, вони стають їхніми дружинами.

Одружується Захар пізно й, як правило, на жінці з дитиною. Доброта, м'якість, незлобивість Захара, його природна нездатність до насильства закінчується майже завжди тим, що дружина займає командне положення в сім'ї. У цьому не буде нічого страшного, якщо дружина тактовна, у противному випадку можна травмувати чутливу натуру Захара. Захар не схильний до зради, довіряє дружині, домосід. Майже не п'є.

Ім'я має давньоєврейське походження, переводиться як "Бог згадав". На Русі ім'я з'явилося після прийняття християнства, прийшло з Візантії. Святим заступником є Захарій, один із дванадцяти малих пророків. Він народився під час вавилонського полону, пережив його й після повернення з нього намагався внести посильний вклад у моральне відродження народу.

Передбачається, що Захарій загинув насильницькою смертю від рук іудеїв за викривальну проповідь, "між храмом і жертовником". Людина, названа цим ім'ям, має ряд відмітних якостей, таких, як стійкість, віра, чесність, почуття відповідальності.

ПРИВІТАННЯ

Нині в гарної людини -
Найкрутіші іменини.
Будуть в тебе подарунки,
Привітання й поцілунки...
Я приєднуюсь до всього,
Хай в житті все буде кльово!
Хай здоров'я не підводить,
Й грошенята хай підходять!!!

ІВАН

Це ім'я має стародавню форму Іоанн давньоєврейського походження, що означає "Яхве (Бог) змилостивився, помилував".

Хлопчики з таким розповсюдженим ім'ям можуть мати самий різний характер. Вони можуть бути тихими й непримітними, можуть бути непосидами й бешкетниками. В Іванах можливе сполучення найрізноманітніших якостей: сили й слабості, добра й жорстокості, ніжності й гніву

Мають надзвичайно широке коло інтересів і захоплень, за багато що беруться й багато чого їм вдається зробити. Івани зустрічаються серед людей самих різних професій, вони можуть бути лісорубами, поетами, льотчиками, лікарями, вантажниками. Відкриті назустріч усьому світу.

Завжди в курсі справ своїх родичів і близьких знайомих. За столом прагнуть зібрати численну компанію й повеселитися від душі. Івани, як правило, щедрі, але зустрічаються й скупі. Серед захоплень неодмінно футбол, риболовля. Політичні події теж не залишаються осторонь. Жінці, що вирішила зв'язати свою долю з Іваном, треба пам'ятати, що її буде чекати відчайдушне життя. Будинок завжди буде відкритий, вервечка гостей ніколи не буде перериватися.

Іван довірливий і чуйний. Він гнучкий, але може бути й упертим, якщо справа торкнеться його кревних інтересів. Дорожить шлюбом, але може захопитися однієї з подружок дружини.

Не ревнивий. Але на залицяння за своєю дружиною може відреагувати непередбаченим чином. У домашнім господарстві роботу ділить на чоловічу й жіночу й свою частину справ виконує без нагадувань. Діти дуже люблять батьків, що носять ім'я Іван.

ПРИВІТАННЯ

Хай Ангел-Хранитель вночі
Запалить тобі три свічі...
Перша свіча - за любов:
Даруй її знов і знов.
Друга - за доброту,
правду і прямоту...
Третя свіча - оберіг
Від всіх негараздів і лих.

ГЕОРГІЙ

Ім'я походить від давньогрецького слова "георгос", що означає "хлібороб".

У дитячому віці Георгій тримається трохи осторонь від своїх однолітків, але не в такому ступені, щоб це сприймалося ними як зарозумілість. Георгій не доходить до риси, після якої наступає протиставлення своїм товаришам.

Уміє вислухувати свого співрозмовника, йому можна довіритися в лоскітливій ситуації. Може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в писемній формі. У будь-якій роботі дуже ретельно й серйозно ставиться до дорученої справи. У незнайомому суспільстві тримається відокремлено, а серед свого кола може й розговоритися над міру. У цілому до людей - доброзичливий. Зла довго не пам'ятає й відносинам з тими, хто його недолюблює, намагається додати іронічний характер.

З жінками Георгій нерішучий, але сімейне життя складається, як правило, щасливо. Єдине, що він не здатний перенести - це обман. Георгій любить веселі компанії й вечірки. Випивши, стає замисленим. Любить гуляти з дітьми й дружиною.

ПРИВІТАННЯ

Вітаючи Тебе сьогодні,
Сказати хочу знов і знов,
Нехай завжди живуть з Тобою
Надія, Віра та Любов.
Хай добрий Ангел із небес
Боронить і не розчарує,
І дивних тисячі чудес
В житті твоїм Тобі дарує.