З наближенням весни кожній дівчині хочеться виглядати по-новому. В першу чергу це стосується мейк-апу. Адже з новим сезоном в моду приходять нові тренди макіяжу, до яких слід придивитися. Ось найцікавіші з них.

Металевий макіяж

У рік Сталевого Щура в моді макіяж з використанням тіней металевого відтінку. Він здатний надати очам блиск і сяйво. Очі стануть виразними і красивішими, ніж були. Якому кольору тіней віддати перевагу, дівчина повинна вирішити сама. На піку популярності золоті ,срібні і бронзові відтінки. Якщо не хочеться, щоб очі занадто блищали, можна наносити їх не окремо, а в поєднанні з іншими відтінками.

Макіяж з шимерними тінями

До цього сезону на піку популярності були матові відтінки. Їх витіснили сьогодні шімерні тіні. Вони як не можна краще створять враження «грайливого» погляду, так як від сонячного світла починають переливатися. Для денного макіяжу краще вибрати тіні з дрібними блискітками, а для вечірнього - з великими. Допускається ще один варіант - це розведення шімерних тіней матовими. Два види відмінно комбінуються між собою.

Нюдовий макіяж

Всю ніжність і красу жінки підкреслить нюдовий макіяж. Він немов створений для теплої пори року, так як від нього самого віє теплотою і сонячними променями. Щоб створити нюдовий макіяж, необхідно покрити одним тоном шкіру. Зазвичай тіні в такому макіяжі відсутні взагалі. Якщо ж дуже хочеться їх нанести, то слід наносити пастельні тони. Для губ краще використовувати блиск або гігієнічну помаду, в крайньому випадку, підійде світлі відтінки помади.

Акцент на віях і стрілках

Візажисти пропонують нафарбувати вії у вигляді лапок павука. Це вії, які з'єднані між собою (склеєні), тому і створюється враження, що це лапки павука. Досягається такий ефект за рахунок нанесення на вії декількох шарів туші.

Макіяж без макіяжу

Навесні і влітку 2020 го року в моді буде природність. Тому підійде так званий макіяж без макіяжу. Суть його полягає в здоровому і свіжому кольорі шкіри. Можна ледве помітно виділити очі і губи, але без фанатизму.
Ще одним нововведенням цього сезону в макіяжі будуть стрілки. Вони можуть бути якими завгодно, товстими і тонкими, жирними і ледве помітними, як на нижній повіці, так і на верхній. Головне, щоб вони взагалі були.