фото ілюстративне
Ця історія трапилась на Львівщині, дівчинка завагітніла від хлопця, який на два роки старший від неї.

Матеріал про це опублікували журналісти порталу "ZAXID.NET". Дівчинка навчається у 8 класі. Майже весь термін вагітності, а саме 8 місяців - вона приховувала свою вагітність від вчителів та односельчан. А от мама дівчинки - знала про це, однак мовчала. Ба більше, мати вагітної школярки відмовилася писати заяву на ймовірного батька-школяра та звинувачує свою доньку у тому, що трапилося.

Сільський голова розповів, що напередодні до їхнього села вже приїжджали працівники поліції з сектору ювенальної превенції.

«В нас в селі вже всі про то знають. Була поліція, всіх опитували, що і до чого. У селі про вагітну школярку дізналися десь два тижні тому. Раніше лише ходили чутки, соціальні служби викликали маму дівчинки, але вона ніяк не приходила. Прийшла аж під примусом, після повідомлення на її роботу. Працівники соцслужб їй поставили питання «в лоб», ну і вона підтвердила, що то правда».

Школярка до цього часу відвідує уроки. Ймовірний батько майбутньої дитини з того ж села - вчиться в 9 класі. У навчальному закладі, де навчаються діти, про майбутню маму відгукуються добре.  Директорка школи розповідає, що восьмикласниця ніколи не пропускає уроків, хоча вчиться посередньо.

Дівчинка дуже добра і має лише кілька близьких подруг. Cім’я, у якій вона росте – неблагополучна та багатодітна, проживає родина у цьому селі вже 17 років, хоча досі тут не прописана. Бабуся, мама та четверо дітей, серед яких вагітна школярка, живуть всі разом в одній кімнаті.

У школі зміни у зовнішності дівчинки помітили на початку грудня. З того часу директорка запевняє, що намагалася поговорити з мамою дівчинки, однак та ніяк не виходила на контакт. І лише кілька тижнів тому під тиском працівників соцслужби таки розповіла, що її донька дійсно вагітна.

З моменту публічного розголосу за цю справу взялися і правоохоронці. У секторі ювенальної превенції місцевої поліції почали слідство. Правоохоронці приїздять до села, опитують однокласників дітей та мешканців села.  

«Мама дівчинки звинувачує у тому, що сталося лише свою доньку, мовляв та сама винна, що з ним лягала», – стверджує директорка школи.

Вона також розповіла, що разом із психологом намагалася дізнатися в дівчинки чи не було примусу.

«Я в неї питаю, чи він тебе змушував? А вона каже – ні. Але в розмові ми почули, що він навіть ловив рибу і давав їй за то. Я в шоці була», – розповіла директорка сільської школи.

Про хлопця, якого називають ймовірним батьком, відомо, що він також з неблагополучної сім’ї. Два роки тому його маму звинуватили у неналежному виконанні батьківських обов’язків через смерть однорічної доньки. А сам хлопець у дев’ятому класі ледь вміє писати.

У прес-службі поліції Львівщини не коментують цієї ситуації, адже у ній фігурують двоє неповнолітніх. Зараз правоохоронці проводять розслідування, а встановити батька дитини зможуть лише після народження дитини.

До слова, подія трапилась в одному із сіл Кам’янка-Бузького району, Львівської області. Пологи у дівчинки заплановані на березень. 

Нагадаємо, на Рівненщині завагітніла 14-річна дівчинка, яку гвалтував вітчим. Дитина також приховувала свою вагітність, втім підозри виникли у вчителів. Згодом школярка написала записку педагогам, де й призналась про жахіття які з нею відбуваються вдома. Наші журналісти виїжджали у село та дізнались подробиці інциденту. 

Детальніше можете переглянути у відеоматеріалі: "Гвалтував уночі, нетверезим": 14-річна падчерка зізналась про знущання вітчима, на папері вчителям