Близько 3-ї ночі поліцейські роти тактико-оперативного реагування на вулиці Соборній обласного центру помітили транспортний засіб Volkswagen, водій якого порушував правила дорожнього руху.

Інспектори увімкнули проблискові маячки червоного кольору та подали звуковий сигнал для зупинки, керманич законну вимогу не виконав, пришвидшив рух, створюючи аварійну ситуацію на дорозі.

Водій зупинив автомобіль на вулиці Дворецькій та так намагався уникнути зустрічі з патрульними, що навіть двічі пірнув у ставок із водою.

Інспектори затримали 26-річного чоловіка, застосувавши до нього фізичну силу, а саме: повалення на землю та спецзасіб кайданки.

Також, при спілкуванні у водія охоронці порядку виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. В присутності двох свідків чоловік відмовився від освідування на стан сп'яніння.

На керманича патрульні склали ряд адміністративних матеріалів, а саме: протокол за ч.1 ст.130 (Керування транспортним засобом особою в стані сп'яніння), ст. 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку) та постанову за ч.2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП.

Читайте також: На Рівненщині поліцейські зловили волинянина, який віз сумнівний алкоголь та цигарки