У селищі Рафалівка на Володимиреччині запрацювала ще одна лікарська амбулаторія.

Для нового медичного закладу відвели перший поверх місцевої лікарні, відремонтували фасад, облаштували прилеглу територію та звели пандус.

Окрім кабінетів для сімейних лікарів, тут функціонуватиме денний стаціонар, кімната для щеплень та оглядова. У лабораторії, окрім звичайних аналізів, можна буде зробити експрес-тести на гепатит, діабет, серцево-судинні захворювання та електрокардіограму.

Завідуюча медзакладу Марія Базиляк розповідає, що тут практикуватиме 4 сімейних лікарі. Вони працюватимуть з населенням Рафалівської ОТГ.

Нагадаємо, це вже четвертий медзаклад у Володимирецькому районі, відбудований в рамках проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Раніше оновлені амбулаторії з’явились у Заболотті, Жовкинях та Великих Цепцевичах.

Загалом в рамках реалізації субпроєкту Світового банку в Рівне нській області планують реконструювати 77 амбулаторій. Усі роботи поділені на 3 етапи.

До І етапу віднесені 23 амбулаторії, що знаходяться в північних районах області – Рокитнівському, Дубровицькому, Зарічненському та Володимирецькому. До ІІ етапу увійшли 25 медзакладів Гощанського, Корецького, Костопільського, Березнівського та Сарненського районів. ІІІ етап передбачає реконструкцію амбулаторій в Рівне нському, Радивилівському, Здолбунівському, Острозькому, Дубенському та Млинівському районах (загалом - 29 амбулаторій).

Читайте також: Яке майбутнє у районних лікарень Рівне нщини?