Рідні просять не бути байдужими і допомогти зібрати 200 тисяч гривень.

У відомого у Рівному та за його межами телемайстра, 53-річного Олександра Воробйова 10 вересня 2019 року стався геморагічний інсульт.

Олександр протягом 16 днів він перебував у глибокій комі (3 бали за шкалою Глазко) у реанімації Рівненської центральної лікарні, 48 днів – у палаті інтенсивної терапії у відділенні судинної неврології цієї ж лікарні. Ніхто не давав жодних позитивних прогнозів. Однак завдяки професійності лікарів, Божої молитви родини і друзів Олександр почав відновлюватися.

Читайте також: Марта Пантюх із Городища потребує допомоги у лікуванні

На лікування родина і друзі вже витратили понад 200 тисяч гривень. Вже понад півтора місяця він проходить реабілітацію у приватному реабілітаційному центрі. На реабілітацію витрачено понад 90 тисяч гривень, не враховуючи коштів на необхідні ліки. Вичерпано вже всі заощадження і фінансові можливості родини. Сім’я виснажена не лише матеріально, а й морально.

Щоб повернути до життя люблячого батька, чоловіка, брата, рідні просять Вашої допомоги. На реабілітацію необхідно 200 тисяч гривень. Навіть Ваші 10 гривень – це шлях до відновлення Олександра.

Номер картки дружини Воробйової Світлани Георгіївни 4149 6293 1283 1514