Дочка благає про порятунок матері, яка проживає у селі Ставки Рівненського району.

Наталії було всього 23 роки. Тоді із життя пішов найрідніший - тато. У чоловіка виявили страшний діагноз – рак гортані. З ним родина Наталії боролася 2 роки, однак хвороба все таки взяла верх. Не встигла дівчина оговтатися від втрати батька, як через 3 роки лікарі поставили невтішний діагноз для мами – аденокарцинома правої легені. Родина не хотіла вірити у такий діагноз. Це був неймовірний шок і для самої мами - Ольги, і для всієї родини.

Молода жінка Наталія була у розпачі, адже нещодавно народила маленьку крихітку, після тяжких випробувань долі надіялась, що лихо пішло з їхнього дому.

Ще на початку літа 2019 року мамі стало зле – слабкість, відчуття клубка в горлі та втрата ваги. Спочатку, поставили діагноз – пневмонія. Лише на початку осені діагностували страшний діагноз – рак легень.

У хворої Ольги є двоє дітей, вже народилось двоє онуків, тільки б і насолоджуватись життям..

Самостійно зібрати кошти на лікування жінки родина не може, адже всі збереження пішли на операцію і обстеження ( близько 75,0 тис.грн).

Одна хіміотерапія коштує 21 тисячу гривень. А курс лікування розрахований на 6 разів. Відтак на лікування Ольги потрібно зібрати 126 тисяч гривень.

Попри все, сама Ольга та родина не втрачає надію. Донька просить допомогти врятувати маму і бабусю.

Реквізити для допомоги: 5168757380976425 – донька, Мельник Наталія Володимирівна 

Читайте ще: рівнянка потребує допомоги у боротьбі із недугою

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber