Cпеціальні антитерористичні навчання провела Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Рівненській області.

Для участі у навчаннях залучалися підрозділи Управління Служби безпеки України в Рівненській області, ГУ Національної поліції в Рівненській області, управління військової контррозвідки ДКР СБУ, ГУ ДСНС в Рівненській області, Національної гвардії, Збройних Сил, Військової служби правопорядку ЗСУ, Державної прикордонної служби, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

В умовах наближених до реальних регіональні суб`єкти боротьби з тероризмом відпрацювали алгоритм спільних дій із локалізації району проведення антитерористичної операції, виявлення та знешкодження «диверсійно-розвідувальних груп» і нейтралізації наслідків їхньої підривної діяльності на об`єктах критичної інфраструктури.

Читайте також: У Здовбиці під стінами збірного пункту конфлікт через осінній призов

У ході тренувань відбулась перевірка роботи системи оповіщення та евакуації населення, можливостей використання безпілотних літальних апаратів під час проведення спеціальних операцій. Координаційна група проаналізувала ефективність використання учасниками заходу сил та засобів, відзначивши високий рівень підготовки та взаємодії задіяних підрозділів.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber