Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Проти торгівлі людьми: рівняни долучилися до акції

Проти торгівлі людьми: рівняни долучилися до акції "Хода за свободу"

У центрі міста відбулася всесвітня щорічна акція «Хода за свободу», присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та посиленню обізнаності громадян про цю проблему.

Учасники колоною вирушили з майдану Незалежності та пройшли центром міста. Під час мирної акції роздавали інформаційні матеріали.

Основна мета ходи – роз’яснити людям існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

До слова, статистика постраждалих осіб ведеться з 2012 року, перші постраждалі на Рівненщині з’явилися у 2015 році. На сьогоднішній день зареєстровано 15 осіб, які отримали відповідний статус. З такими людьми ми працюємо комплексно, долучаємо психологів, допомагаємо працевлаштуватись, надаємо одноразову матеріальну допомогу. Торгівля людьми – це злочин проти людини.

Нагадаємо, акцію Walk for Freedom («Хода за свободу») організовують у світі вже 6 років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст у 50 країнах світу.

Читайте ще: рівненські школярі здобули титул переможців World Cool Games

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Рівне, торгівля людьми, акція

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: