У центрі міста відбулася всесвітня щорічна акція «Хода за свободу», присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми та посиленню обізнаності громадян про цю проблему.

Учасники колоною вирушили з майдану Незалежності та пройшли центром міста. Під час мирної акції роздавали інформаційні матеріали.

Основна мета ходи – роз’яснити людям існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

До слова, статистика постраждалих осіб ведеться з 2012 року, перші постраждалі на Рівненщині з’явилися у 2015 році. На сьогоднішній день зареєстровано 15 осіб, які отримали відповідний статус. З такими людьми ми працюємо комплексно, долучаємо психологів, допомагаємо працевлаштуватись, надаємо одноразову матеріальну допомогу. Торгівля людьми – це злочин проти людини.

Нагадаємо, акцію Walk for Freedom («Хода за свободу») організовують у світі вже 6 років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст у 50 країнах світу.

Читайте ще: рівненські школярі здобули титул переможців World Cool Games

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Рівне, торгівля людьми, акція