Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські школярі здобули титул переможців World Cool Games

Рівненські школярі здобули титул переможців World Cool Games

Із величезним кубком повернулись рівненські школярі зі спортивних крутих ігор World Cool Games, які проходили в Києві впродовж 10-14 жовтня.

Загалом у змаганнях взяли участь вісім команд школярів віком 13-17 років. Вони представляли 7 країн світу: Азербайджан, Грузію, Казахстан, Китай, Молдову, Хорватію Україну та місто Київ.

Україну представляла команда Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради. Нагадаємо, що рівняни вже отримували титул переможців перших Всеукраїнських змагань Cool Games минулоріч.

Змагання проходили у два етапи – групового раунду та плей-офф. Організатором заходу є Міжнародна федерація учнівського спорту. Локальним організатором змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України й Українська федерація учнівського спорту.

Спортивна зустріч видалася дуже видовищною. Чіткість, швидкість, неймовірна координація, які продемонстрували учасники команд, змушували затамувати подих.

Крім змагань на школярів чекала і насичена культурно-розважальна програма. Впродовж усього перебування в Україні школярі ходили на екскурсії, проводили цікаві презентації своїх країн, позмагалися у лазертазі, а також спробували свої сили на скеледромі та у стрибках на батуті. У завершальний день змагань на них чекала прощальна вечірка.

Читайте також: на Березнівщині будують новий корпус школи

У підсумку переможцем стала збірна України, друге місце за Китаєм, два третіх поділили між собою Хорватія і місто Київ. Далі йдуть Казахстан, Молдова, Грузія і Азербайджан.

Прізвища учасників збірної України: Дишкант Олександр, Дмитрук Євгеній, Цегельник Тетяна, Никитюк Станіслав, Дячук Софія, Солодчук Анатолій, Карачун Вікторія, Дзюра Роман та керівник − вчитель фізичної культури Олег Левенець.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: