Ремонт підліткового клубу "Надія", розмальований мурал та допомога місцевій родині. Над такими проектами працюють волонтери із Всеукраїнського табору "Будуємо Україну разом" в Острозі.

35 небайдужих людей, об’єднаних навколо спільних ідей, цінностей та принципів взаємодопомоги, абсолютно з різних куточків України упродовж 9 днів будуть відновлювати простір для молоді. Окрім того, ми допоможемо одній місцевій сім’ї створити достойні комфортні умови життя.

За словами організаторів, волонтери табору працюватимуть над створенням нового молодіжного простору у підлітковому клубі «Надія».

Там відремонтують приміщення, де згодом молодь зможе відпочивати та влаштовувати різні лекції та майтер-класи. Зокрема, небайдужі допоможуть облаштувати ванну кімнату для сім’ї Приймак та розмалюють мурал біля нового дитячого майданчика на перехресті вулиці Вересневої та Полярної.

Читайте також: туристичні місця Рівне нської області (ЧАСТИНА 1)

Таке місце обрали з двох причин. По-перше, аби доповнити дитячий майданчик, по-друге - через щоденний маршрут студентів з гуртожитків на пари. Зараз волонтери працюють над підготовкою стіни та розробкою концепту муралу.

По завершенню табору волонтери влаштують собі відпочинок. Планують відвідати туристичні об’єкти області, зокрема Клеванській «Тунель кохання» та Новомалинській замок.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber