Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівне: 12-річна породілля відмовилась від новонародженого сина

Рівне: 12-річна породілля відмовилась від новонародженого сина

12 річна дівчинка, яка народила у Рівному, відмовилась забирати свого новонародженого сина. Як повідомив начальник служби у справах дітей Андрій Міщеня молода матір виїхала із Рівного.

Нагадаємо, як раніше ми вже повідомляли, дитина має вроджену аномалію і потребує хірургічного втручання. Наразі хлопчика переведуть у Будинок дитини та шукатимуть нову сім'ю. Загалом, за словами Андрія Міщені, з початку року на Рівненщині осиротіли 34 дитини. Цей рік може стати рекордним по кількості дітей, які набули статус позбавлених батьківського піклування.

В даному випадку причина в тому що, позбавляються батьківських прав не щодо однієї дитини, а наприклад, зараз в притулку перебуває сімейна група, тобто це троє дітей в центрі реабілітації, одне - в будинку дитини. мама ухиляється і ніяк не хоче займатися вихованням. тобто, відразу буде одна справа по позбавленню, чотири дитини на облік. Ну і половина десь - це наслідок того, що помирають, молоді, досить люди помирають, - розповів начальник служби у справах дітей Андрій Міщеня. 

До теми: бабусі 27 років, а породіллі 12: у Рівному малолітня дівчинка народила дитину

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: