13 вересня, цього річ у календарі припадає саме на п'ятницю. І в багатьох культурах світу такий день вважається нещасливим та є одним з найпоширеніших забобонів. Мовляв, вірогідність того, що ви попадете у неприємну ситуацію або ж вам просто не пощастить - збільшується у декілька разів. Та чи вірять в таку комбінацію числа та дня тижня рівняни, дізнавалася Лідія Снарська.

П'ятниця 13 цього річ зустрічається у календарі вересня. Уже декілька десятків років у світі вважається, що в такий день вірогідність невезіння куди більша аніж будь коли. А інформації в інтернеті як уберегтися від нещастя теж немало. Деякі рівняни до п'ятниці 13 ставляться обережно, інші ж запевняють- це лише забобони.

Дивіться також: Автопарк патрульних Рівненщини поповнився новим транспортом 

Звичайним як і всі дні називають п'ятницю 13 і лікарі. Травматолог, Олег Мазуренко запевняє, кількість пацієнтів у нього цього дня не збільшується. Втім, самі люди до дати ставляться обережно.

"У пацієнтів, є якісь такі свої забобони. Які вони як правило, в свята релігійні в основному, великі свята вони не хочуть оперуватися і ми також не дуже хочемо йти в операційну. Але якщо є якась гостра патологія, то ми не дивимось свято не свято, треба працювати", - зазначає жінка. 

Травматолог розповідає, щодо п'ятниці 13 у лікарів свої жарти.

"Завтра пятниця 13, треба остерігатися, менше чогось робити, взагалі можна не приходити на роботу. Ну це все іронія.", - додає жінка

Страх до п'ятниці 13 у психології відокремлюється як фобія. І це зовсім не пов'язане з містикою- запевняє психолог, Катерина Габрієль. Фахівець додає, люди вважають цей день нещасливим, тому що саме цієї дати вони зациклені на неприємних та невдалих випадках. Тому важливо зосередитись тільки на хорошому.

"Параскаведетріофобія- страх п'ятниці 13.Згадайте усі п'ятниці які були 13 коли у вас траплялись можливо хороші події. Пригадайте усі ті дні, коли вам перебігала кішка чорна дорогу і з вами нічого не траплялось. Тому що ми прив'язуємося лише до того що нам навіює соціум. І якщо ми дамо собі установку що це мій найкращий день, чому б це не могла стати вашим найкращим днем", - розповідає психолог. 

Події, які трапляються щодня - це лише результат нашого ставлення до життя, запевняє психолог. І щасливі дні аж ніяк не залежать від дати. А тільки від позитивно налаштованих думок.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber