Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
 Чому рівненська міська рада за зниження тарифу?

Чому рівненська міська рада за зниження тарифу?

Депутати Рівнеради за зниження тарифів на електроенергію. Принаймні сьогодні на позачерговій сесії вони одноголосно підтримали звернення до усіх відповідних структур.

Депутат Рівнеради і член наглядової ради акціонерного товариства "Рівненська фабрика нетканих матеріалів" Богдан Гапяк ініціатор звернення за зниження тарифів на електроенергію до відповідних органів державної влади. Каже, з такими цінами які зараз встановили на електроенергію економіка довго не протягне.

Проблеми у звязку з підняттям ціни на електроенергію є не лише у промислових підприємств а й в комунальних. Директори в один голос скаржаться тарифи потрібно знижувати. Причому вже.

Дивіться такожЕ-пенсія: чи готові рівняни користуватися послугами пенсійного фонду онлайн?

На позачергову сесію зібралось 29 з 45 міських обранців. Депутати кажуть підняття тарифів для промисловості це не європейська практика. Адже в Європі ціни на тарифи для підприємств майже вдвічі нижчі ніж для населення. У нас же все навпаки.

Заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук запевняє такі тарифи можуть спричинити колапс не лише у Рівному а й в усій країні.

В результаті за збільшені тарифи все рівно доведеться платити кінцевому споживачу. Тобто нам з вами. Чи вплине на рішення про зменшення ціни на електроенергію звернення депутатів Рівненської міської ради, а вони проголосували одноголосно, стане відомо вже найближчим часом. 

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: