Це вулиця Лесі Українки, що у Рівному. Місцеві мешканці вже і не згадають, коли востаннє на ній проводилися ремонтні роботи. Кажуть напевно востаннє ще у післявоєнні роки.

Я тут проживаю 20 років, і оце тут вперше.  До ремонту цієї дороги тут була така бруківка, ями, ну страшне, що це зараз навіть очам не можна повірити, що тут було, ями такі в пояс, - скаржиться місцева мешканка Валентина Демчук.

Вулицю було включено в перелік поточного ремонту на підставі чисельних звернень мешканців, які тут проживають.

На даний час робота виконана на суму біля 200 тисяч гривень. Чи буде далі виконана робота, все залежить від того, що буде в бюджеті. Якщо додатково на кошти будуть виділені на поточний ремонт вулиці, то ми мабуть, керівництво прийме рішення і можливо буде робитись далі робота в основному законо порядку, це якщо знову додаткові кошти будуть, то буде проведена процедура закупівель, тобто тендерна процедура, а тоді тільки можемо зробити дорогу, - розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк

Для ремонтних робіт вулицю поділи на 3 три частини. З технічної сторони роботи почали виконувати зверху до низу.

Тому, що логічна і технічна сторона говорить про те, що починати зверху до низу. А якби на сьогоднішній ливень підмило би нижню частину, яку б ми зробили, це було б не правильно, - каже заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олексій Хмилецький.

Крім того за словами Олексія Хмилецького, на сьогоднішній день також ремонтуються такі вулиці в обласному центрі: Київська, Грушевського, Соборна, Їжакевича. 

Дивіться також: У Рівненському зоопарку відсвяткували 5-річчя самки тапіра Майї

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber