Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
ТОП-5 страв, які не можна повторно підігрівати

ТОП-5 страв, які не можна повторно підігрівати

Деякі продукти, приготовлені один раз, при повторному розігріві не тільки втрачають корисні речовини, але і стають шкідливими.

 Буряк. Втрачає всі свої вітаміни під час термічної обробки. Якщо ви хочете, щоб цей овоч приніс вам користь, а не тільки збагатив раціон клітковиною, краще використовувати його в холодному вигляді.

М'ясо. Якщо повторно розігрівати м'ясну страву, то легко засвоювані білки почнуть руйнуватися. Оскільки м'ясо відноситься до продуктів, які довго перетравлюються організмом, без таких білків, воно перетворюється і в зовсім небезпечний продукт. Якщо гріти м'ясо знову і знову, можна заробити метеоризм.
 
 
Гриби. Історія, схожа з тим, що відбувається з м'ясом, адже і гриби мають в своєму складі білки. Раніше приготовані гриби медики радять вживати в холодному вигляді. Тим більше, їх смак залишається колишнім.
 
Курячі яйця. Повторна обробка страв з курячими яйцями прибере з їх складу корисні мікроелементи і посприяє появі канцерогенів. В результаті замість користі ви отримаєте шкідливий продукт.
 
Картопля. Картопля багата на крохмаль, і ця речовина благотворно впливає на наш організм, усуваючи холестерин.
 
Але при повторному нагріванні крохмаль розпадається, а без нього картопляне блюдо стає, як мінімум, марним. Беріть на замітку!

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: