Танці, народні пісні, українські костюми і звичайно прикраси з польових квітів та папорі - як головних атрибутів обрядів на Івана Купала. Все це поєднав у собі етно-еко фестиваль "Буща папороть". Вже в третє захід проходить на території Дермансько-Острозького національного природного парку.
В 2009 році був створений парк, і перша туристична стежина пішла саме звідси. В екологічному плані це місце має свою цінність, - розповідає в.о директора Національного природного парку Олександр Верцеха.
Фестиваль створений за для популяризація народних традицій та збереження культурної спадщини Рівне нщини, кажуть організатори.
Фестиваль ми назвали Буща - папороть, аби мати етнографічну та екологічну складову. На території парку росте червонокнижна папороть і ми проводимо заходи охорони довкілля, - каже організатор Елеонора Стеценко.
Фестиваль - це яскрава подія як для місцевих жителів та гостей так і для майстрів народної творчості, які мають можливість на загал похизуватися своїми талантами.
Дитячі іграшки з дерева. Валера майструє я розмальовую ось і така справа сімейна.
І яке ж народне гуляння без смачних українських страв. Тут і запашні пампушки, вареники зі сметаною, свіжо-випечений хліб та домашні сири.
Гості фестивалю смакують, фотографуються, гуляють, одним словом відпочивають. І навіть можуть покататися у раритетній "Волзі" 53 року. Цією можливістю я скористалася залюбки.
Читайте також: рівнян запрошують на фестиваль "Погорина.Урочище Чадорож-2019"
А особливу атмосферу святкування створюють фольклорні колективи та музиканти.
І як в такий день без традиційних купальських обрядів. Ними фестиваль був наповнений сповна.
Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber