Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
“Бій за пасажира”: яка причина конфлікту між водіями маршруток у Рівному

“Бій за пасажира”: яка причина конфлікту між водіями маршруток у Рівному

В Управлінні транспорту і зв'язку Рівного вже поділились інформацією щодо інциденту та розповіли, яке покарання очікує на водіїв.

Відео резонансного інциденту, що трапився в середу вранці, 7 листопада, біля супермаркету "Макарон" по вулиці Макарова, вже набрало сотні поширень та тисячі переглядів.

Водії маршруток № 61 та №39 влаштували бійку, не звертаючи уваги на пасажирів, які вимагали припинити бійку і відвезти людей на роботу. Чоловіки билися ногами, кричали один на одного, били один одного по голові та хапали за горло. Врешті, шофери розійшлися.

Проте, викликів до поліції про дану подію так і не надійшло.

Нині водіями вже зацікавилися в міському управлінні транспорту. Разом із перевізниками їх викликали "на килим" для з'ясування обставин. І ось що пояснили в Управлінні транспорту і зв'язку:

- Отже, бились два водії маршруток №61 та №39. Назвали це “бій за пасажира”. Один вважає, що другий забрав в нього пасажира. Ото ж вийшов на зупинці і загнув другому дзеркало огляду. Другий також вийшов і вони почали галамселити один одного. О 10 ранку в управлінні вже були і перевізики і самі водії. Розбирали ситуацію так, що аж приїхали з 1+1! Так що, тема — топ. Все це було зазнято і передано в ефір ТСН. Були рекомендації з управління звільнити їх. Власники стали на їх захист, аргументуючи це тим, що немає кому їздити. Ситуацію вже вирішили, закінчилась вона рукостисканням і рекомендаціями перевізникам визначити їхню подальшу долю. Оскільки, Управління транспорту не має жодного відношення до водіїв і на роботу їх приймають перевізники - то й ступінь покарання також визначатимуть вони.

Розробка сайтів у Рівному та Луцьку, створення сайтів, розробка порталів, сайт візитка, розкрутка сайтів, SEO оптимізація, розробка стартапів.

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку.
Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів.
Редакція сайту залишає за собою право видаляти коментарі, які принижують честь і гідність людини, містять заклики до насильства,
пропагують расову та національну ворожнечу, не відповідають морально-етичним нормам.
© ГО ІА "Рівнеінформ", 2005-2018

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: