Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У студентів Острозької академії - свято - тиждень гуманітарного факультету

У студентів Острозької академії - свято - тиждень гуманітарного факультету

В Острозі вже святкували - із жовто-блакитними кульками та вишиванками. Разом із власними мріями діти запустили в небо побажання рідній академії та своїм друзям.

Першокурсниця гуманітарного факультету Мар'яна Росоловська - минулорічна призерка обласного конкурсу "Я - журналіст!". Дівчина навчається за спеціальністю "літературна творчість" - і мріє пов'язати життя з журналістикою.

Відтак, і побажання її пов'язане з майбутнім процвітанням кафедри журналістики, яка цьогоріч відкривається в Острозькій академії. Поки що ж свої журналістську навички Мар'яна тренує, працюючи волонтером на інтернет-радіо, яке нещодавно створили в академії. Каже, волонтерство для неї - не обов'язок, а праця у власне задоволення.

Попрактикуватись працювати на камеру сьогодні отримали змогу всі учасники акції. Разом із галасливими першокурсниками радіє і зазвичай серйозний та поважний декан. Він переконаний - подібні заходи неабияк згуртовують.

Студенти погоджуються: подібні свята - справді яскраві сторінки в книзі навчальних буднів. Утім, для активних і креативних кожен день студентського життя - неповторний і особливий.

Померзнувши на стадіоні, студенти повертаються до навчання. Проте, в душі у кожного залишається трішки свята і відчуття причетності до істини, яка відкривається тут лише обраним - тим, кого приймають за свого у благословенних і сповнених містики стінах Волинських Афін.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: