Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Творчість живого класика

Творчість живого класика

Фотографії Василя Пилип'юка представили в одному з рівненських вишів. Минулого місяця фото-художник, без якого годі уявити сучасну українську світлину, відзначив свій ювілей. За 60 років життя майстер створив 67 альбомів. І усі їх нині привіз показати рівнянам. Володимир Миколайчук із задоволенням подивився.

Відомий український фото-художник Василь Пилип’юк зібрав каміння. Точніше, власні альбоми. За 30 років творчості видав їх аж 67. Весь творчий доробок представив у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті, де викладає фотожурналістику.

Рівняни також зможуть оцінити роботи трьох дітей митця. Дві дочки та син, які йдуть стопами батька, переймають у Василя Пилип’юка майстерність зловити вдалий кадр.

67 альбомів для митця — не межа. Нині він працює на п'ятьма томами про різні куточки України. Не оминув Рівненщину, де виховує майбутню зміну.

Уже ввечері в музично-драматичному театрі відбулася урочистий вечір з нагоди ювілею Василя Пилип’юка. Майстра, якому виповнилося 60, вітали друзі, рівненські колеги та студенти.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: