Троє рівнян, вихованців школи інтелектуальних ігор рівненського Палацу дітей та молоді здобули найвищі нагороди на Кубку України з Го.

Змагання проходили 11-12 жовтня у Києві. В них взяли участь більше як пів сотні спортсменів. Рівне нська команда складалася з 18 чоловік, троє з яких посіли призові місця.

Перемогу здобув кандидат в майстри спорту Богдан Жураковський, який, до речі ще й виконав норматив майстра спорту.

На другому місці майстер спорту міжнародного класу Качановський Артем. А 5 місце посів Михайло Качановський, який має 2 спортивний розряд. Він, до того ж, ще й став запасним учасником вищої ліги Чемпіонату України.

Усі переможці займаються у групі спортивної майстерності – керівник Качановський Володимир Олександрович.

А ще, ряд учнів школи підвищили рівень спортивної майстерності: Качановський Михайло з 1 на 2 дан, Ваврик Анастасія з 7 на 6 кю, Пелех Віталій з 13 на 12 кю, Реділа Ілона з 14 на 13 кю. Нагадаємо, наш спортсмен також виборов перемогу і в Першій Лізі Чемпіонату України з Го, що проходила у Києві 4-5 жовтня.

Путівку у вищу лігу чемпіонату України з Го 2014 тринадцятирічний вихованець ПДМ Валерій Крушельницький (1 розряд).

Запасним відібрали кандидата в майстри спорту двадцятишестирічного Костянтина Лопатюка.